Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS
Lokalizowanie samochodów GPS
13 listopada, 2016
deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Deski kompozytowe Twinson
13 listopada, 2016

Biuro tłumaczeń norweskiego

Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego

Tłumaczenia polsko – norweskie stacjonarnie i online

Protłumaczenia są profesjonalną firmą zajmującą się tłumaczeniem przysięgłym, standardowym oraz zawodowym z języka norweskiego na polski i polskiego na norweski. Daje perspektywę skorzystania z pomocy fachowców z dużym doświadczeniem zawodowym. Biura tłumaczeń owej firmy działają stacjonarnie w Bydgoszczy, Grudziądzu oraz Świeciu. Czym konkretnie zajmuje się tłumacz norweskiego? Po pierwsze tłumaczeniami przysięgłymi intercyz, wyciągów bankowych oraz świadectw (powiązanych z nabytym wykształceniem). Pisma translatora przysięgłego potrzebują też druki medyczne i technologiczne (np. patenty). Po drugie – tłumaczeniami specjalnymi, np. mechanizmów technologicznych czy instrukcji obsługi, które wymagają wykorzystania oprogramowania typu OCR oraz funkcji statystyki. Po trzecie – tłumaczeniami powszechnymi dla koncernów i osób indywidualnych, np. wiadomości od przyjaciół, bliskich z zagranicy, stron internetowych, reklam, ulotek i pozostałych materiałów marketingowych. Protłumaczenia dostarczają przekłady wskazanych materiałów lub wiadomości przy użyciu e-maila. O szczegółach (przykładowo w jakim stopniu już tłumacz wykonał swoje zadanie) dowiemy się telefonując bezpośrednio do biura. Zainteresowany w każdej chwili może poprosić, by tłumaczenie zostało zweryfikowane przez native speakerów. Biuro Protłumaczenia gwarantuje doskonałą klasę świadczonych usług z równoczesnym zachowaniem rozsądnych opłat oraz ustalonych wraz z Interesantem terminów. Co mamy szansę jeszcze otrzymać? Zespół tłumaczy oferuje nieodpłatną wycenę (bazującą na programach typu OCR), kompetentny zespół tłumaczy posiadających pożądaną wiedzę i praktykę w tłumaczeniu dokumentów, nieodpłatną wysyłkę i częste promocje (dla translacji, które mają większą objętość) i wsparcie biura, które sprawuje kontrolę nad działalnością translatorów.

Zalety korzystania z biura tłumaczeń norweskiego

Biuro obsługi Interesantów Protłumaczenia za każdym razem zwraca uwagę na to, żeby im zagwarantować komfortowe warunki w trakcie dokonywania wyceny, zaś następnie procesów tłumaczeniowych. Do niego powinniśmy zwrócić się także z wszelkimi wątpliwościami, a także reklamacjami. Poza tym zapewnia ekspresowe wskazanie wydatków, jakie będziemy musieli ponieść w związku z translacją naszych tekstów przez tłumacza polsko – norweskiego. Protłumeczenia dla stałych Interesantów posiadają oddzielne obniżki, z jakich z pewnością powinniśmy skorzystać. Przedsiębiorstwo przyjmuje do pracy wyłącznie te osoby, które faktycznie pasjonują się translacjami, posiadają wystarczające dyplomy oraz uprawnienia. Wszelkie zamówienia obejmuje Procedura zabezpieczenia informacji, której przedmiotem jest ochrona danych osobowych Kontrahentów i tajemnicy gospodarczej.

Oferta tłumaczeń przysięgłych z języka norweskiego

Tłumacz przysięgły norweskiego wykonuje wszystkie tłumaczenia tekstów, które domagają się uwierzytelnienia. Do nich można przyporządkować translacje aktów zmiany stanu cywilnego, dokumenty procesowe, umowy transakcyjne, dokumenty samochodowe, wyciągi bankowe, odpisy niniejszych dokumentów. Tłumacze Protłumaczenia figurują w wykazie Ministerstwa Sprawiedliwości i mają tzw. kwalifikowany podpis elektroniczny (dotyczy źródła internetowego). Wykonują także translacje dla instytucji państwowych (sądów, Policji lub prokuratury). Mówiąc w skrócie: firma Protłumaczenia świadczy usługi tłumaczenia zarówno dla Zainteresowanych indywidualnych, jak i biznesowych. Pierwsi posiadają sposobność przekładu swojego CV bądź umowy zlecenie. Tymczasem Klienci biznesowi (z sektora b2b) mogą liczyć na prawidłowo zrealizowane translacje technologiczne oraz prawne.

Zamówienie tłumaczenia krok po kroku

Przede wszystkim trzeba wyselekcjonować te dokumenty, które rzeczywiście wymagają przełożenia. Powinniśmy poświęcić na to nieco czasu i przeanalizować sensowność przekładu każdego z nich. Dzięki temu mamy możliwość w przejrzysty sposób uniknąć nieuzasadnionych kosztów. Wyszukane materiały można przekazać samodzielnie do jednego z biur firmy Protłumaczenia w Grudziądzu, Bydgoszczy bądź Świeciu. Odmiennym sposobem jest przygotowanie skanu w którymkolwiek z typowych formatów pliku – PDF, JPEG, BMP lub TIFF. Później trzeba przesłać materiały do biura drogą elektroniczną i poczekać na oszacowanie ceny translacji. Częstokroć pracownicy odpowiadają na wiadomości w ciągu 24 godzin. Jeśli wybrana dokumentacja wymaga nagłego przekładu, warto kontaktować się z biurem telefonicznie bądź SMS-owo. Kolejnym krokiem jest już wyłącznie aprobata wysokości zapłaty za usługę oraz wreszcie – odbiór przełożonych materiałów.

Przekłady specjalne z norweskiego

Poza translacjami klasycznymi Protłumaczenia proponują kompetentne i terminowe realizowanie przekładów branżowych, przykładowo technologicznych, handlowych, prawniczych lub bankowych. Biorąc pod uwagę dokumentację techniczną, chodzi tutaj o przekład instrukcji obsługi dla firm i amatorów (będzie czytelne pod względem wizualnym i językowym), translacje z zakresu przebiegu mechanizmów technicznych (przykładowo z dziedziny motoryzacyjnej, konsumpcyjnej lub chemicznej), tłumaczenia informatyczne procesów zarządzanych z wykorzystaniem komputerów. Przekłady prawne dotyczą przeważnie umów o dzieło, zlecenie czy o pracę, przekładów Krajowego Rejestru Sądowego, dokumentacji dotyczącej aukcji, dokumentów koniecznych na rozprawy sądowe, pertraktacje handlowe pomiędzy Polską a Norwegią, patenty bądź koncesje. Za to tłumaczenia bankowe dotyczą transakcji podpisywanych z bankami (m in. kredyty hipoteczne), wyciągów bankowych i pozostałych dokumentów. Tłumaczenia biznesowe nie odnoszą się tylko do „suchego” tłumaczenia, ale biorą pod uwagę wymiar marketingowy i informacyjny konkretnego tekstu. Tłumaczenie bazuje zwłaszcza na wskazówkach Interesanta w obszarze wykonania propozycji handlowej albo obsługi korespondencji handlowej.

Więcej informacji znajduje się na stronie biura tłumaczeń pod tym linkiem – Tłumacz przysięgły norweskiego