Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Tworzenie stron internetowych
13 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Biuro tłumaczeń norweskiego
13 listopada, 2016

Lokalizowanie samochodów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Zlokalizuj swój samochód za pomocą GPS

Kradzież auta dla rasowego oszusta jest niczym „kaszka z mlekiem” Nim jednakże to uczyni zerka, który będzie najbardziej odpowiedni. Przeważnie „węszy” po ulicach, krąży po osiedlach i dokoła sklepów. Innymi słowy – wybiera samochód. Od tego czasu inwigiluje go przez dłuższy czas, by stwierdzić, że nikt go nie złapie „za rękę” podczas uskuteczniania włamania. Do wykradnięcia auta czyjegoś mienia przystaje zwykle po zmroku oraz pochłania mu to nie więcej aniżeli 40 sekund. Owszem – jedynie tyle mu trzeba na to, aby wkroczyć do pojazdu, wyeliminować alarm oraz nim odjechać. Zapewne zostanie pokątnie sprzedany. Pilnujmy więc nie tylko swojego auta, lecz także prawa jazdy, dokumentów rejestracyjnych itp.

Świetnym rozwiązaniem jest ulokowanie w aucie oddzielnego zabezpieczenia obserwującego. Z jego pomocą będzie realny monitoring pojazdów GPS. Na czym on dokładnie się opiera? Otóż niniejszy układ ochronny monitoruje, gdzie dokładnie jest nasz samochód przez 24 h na dobę. W każdej chwili możemy skontrolować, czy nie wydarzyło się w związku z nim coś niedobrego. Jeśli zadziała alarm, możemy niezwłocznie zareagować, natomiast auto zostaje zatrzymane przez układ zabezpieczeń. Co ważne – o wydarzeniu jest zawiadomiona najbliższa placówka Policji, która natychmiast odbiera wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS zawiadamiają czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z którym podpisaliśmy umowę na udzielanie takiej usługi. Operator od razu kontaktuje się z naszymi fachowcami planując sprawdzić jaka jest przyczyna alarmu. W przypadku przywłaszczenia, pojazd szybko jest unieruchomiony, zaś Policja zawiadomiona. Dozór GPS jest dziś najszybszym oraz najkorzystniejszym narzędziem do obserwowania osobistych i służbowych samochodów.

Lokalizowanie pojazdów ciężarowych, dostawczych i maszyn

Dla przedsiębiorstw, które dysponują samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wprost konieczny. Za jego sprawą możemy w przejrzysty oraz niezawodny sposób nadzorować czas pracy pojazdów i zatrudnionych osób, sprawdzać wykorzystanie paliwa, mieć dostęp do kompletnych ważnych informacji w dowolnym momencie.

Samochody ciężarowe

Za pośrednictwem lokalizatora GPS za każdym razem będziesz wiedzieć, dokąd obecnie stoi wybrany samochód. Masz możliwość śledzić go na mapie najróżniejszych krajów, obserwować jego położenie (czy kierowca go prowadzi albo ma postój), ile czasu pracownik nim kieruje, jaka jest średnia spalania, ucisk na oś i poziom paliwa. Szczegółowo zobaczysz trasę przewozu, w tym momenty postojowe i odbyty dystans. I najistotniejsze – w dowolnej chwili sprawdzisz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci swobodę ustalenia nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej silnika oraz jego ciepłoty, temperatury chłodni i mroźni, poziomu paliwa, prędkości i kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS precyzyjnie odczyta informacje z komputera pokładowego, natomiast dzięki fachowemu raportowi cały czas będziesz wiedzieć, które auta są głównie obłożone pracą i jacy prowadzący zaoszczędzają największą ilość paliwa.

Maszyny robocze

Jeżeli Twoje maszyny znajdują się na terenie budowy, szczególnie po zmroku, należałoby uzbroić je w lokalizację pojazdów GPS. Z wykorzystaniem nawigatora masz szansę stwierdzić napięcie zasilania, czy stacyjka oraz napęd są nieaktywne, stan paliwa, stan blokady rozrusznika i bieżący czas pracy. Natychmiast da się zaobserwować ile pojazdów pracuje, zaś ile ma pauzę. Raport z wykonanej pracy jest na tyle skrupulatny, że da się z dobrym skutkiem odwzorować przejazd maszyny po polach uprawnych.

Samochody osobowe

Za pomocą lokalizatora GPS masz możliwość nadzorować pracę wszystkich kierowców, nadzorować jaki jest stan paliwa w zbiorniku, przebieg, nacisk na pedał gazu itp. Skontrolujesz także ilu konkretnie masz Kontrahentów oraz dopiszesz do nich konkretnych pracowników. Stwierdzisz też liczbę przestojów w czasie oraz po pracy. Podróż służbową od prywatnej wyróżnisz, np. z wykorzystaniem przycisku trybu jazdy.

Gdzie nabyć lokalizator GPS?

Znane przedsiębiorstwa, które świadczą obsługę monitorowania samochodów, najlepiej wyszukać z wykorzystaniem Google. Na uwagę zasługuje jednak GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z Gorzowa Wielkopolskiego. Oferta zawiera Urządzenie GPS Standard i Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu wcale nie są przesadzone, zaś założenie zależy od wymagań Odbiorcy oraz typu auta. W opcji PRO+ atrakcyjnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, odłączanie urządzenia przy słabym akumulatorze oraz rejestrowanie zmian pochylenia i obciążenia. Firma GPS System Monitoringu zapewnia pełny zasięg GPS, całościową obsługę systemu 24 h na dobę oraz – co ważne – dyskrecję.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie firmy klikając w link – Lokalizacja pojazdów GPS Gorzów