Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Pompy ciepła – ciepło wprost od naszej planety
24 sierpnia, 2016
Protetyka – w trosce o poprawę komfortu życia
25 sierpnia, 2016

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Urodziny w domu? Jest dużo łatwiejszy sposób!

Kiedy szukasz nowatorsko zorganizowanej uroczystości dla Twojego malucha, możesz zaufać naszemu zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na typowych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci bawią się przez pierwszych kilka chwil. Później przychodzi czas na trudne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pojedziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę już iść?”. Być może często słuchamy to od własnego dziecka, które było zaproszone przez znajomego czy koleżankę. Nie chcemy opuszczać zbyt szybko imprezy, gdyż „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Jedynym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien mieć wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs oraz siłę do pracy z kilkulatkami. Zatrudniamy więc animatorów, w obecności których dzieci czują się bezpiecznie i radośnie spędzają czas. Oferujemy Państwu zatem różne typy przeznaczonych dla dzieci event’ów gwarantujące świetną zabawę, w czasie której ani solenizant, ani jego goście nie będą mieli czasu na nudę. Warto wspomnieć o konsultacji z nami w sprawie jadłospisu: ma być ono tradycyjne czy specjalne, np. ze względu na alergię?

Tematyka uniwersalna, czyli Smerfy, czarodziejki i kowboje

Scenariusz event’u rodzaju uniwersalnego nie posiada żadnych specjalnych wyznaczników, oprócz – angażowania wszystkich uczestników w niezwykłe formy zabawy. {Rzetelnie wyszkolona grupa animatorów jest w stanie przekształcić projekt tak, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań dzieci. Animatorzy mogą wprawnie przechodzić z jednego wątku w drugi nie tracąc równocześnie oglądu całości. {Oto kilka propozycji: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie tematy wydają się być schematyczne, bowiem np. bajeczkę „Smerfy” zna właściwie każde dziecko. Nasz personel działa w magiczny sposób, iż impreza posiada niepowtarzalny charakter, zaś gry nie kopiują się. Nastrój, dobrana oprawa, kunsztownie ozdobiony tort urodzinowy i bogactwo najrozmaitszych pomysłów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym zamiarem jest sprawienie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich zaproszonych i samych rodziców, a ponadto sprawienie, żeby ten ważny dzień nie poszedł w niepamięć.

Scenariusz odpowiadający konkretnym potrzebom

Czasami nasz kilkulatek ożywia się z rana na trochę dni przed swoimi urodzinami i ma tysiąc pomysłów na sekundę. Zasypuje nas nimi, nim jeszcze nadążymy przełknąć śniadanie, a zdają się one zupełnie do siebie nie przystawać. W takim przypadku nie ma sensu wyznaczać jakiegokolwiek typowego elementu, jaki będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i naszemu dziecku, i sobie samym. Czasem spośród tej „burzy umysłów” zaistnieje naprawdę coś zaskakującego. Resztę można pozostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy posiadające ogólną ideę, to w takim przypadku można tematykę imprezy pozyskać z naszej oferty albo zostanie ona w sposób wyjątkowy przygotowana oraz dopięta na ostatni guzik na życzenie z zamysłem solenizanta. Istnieje możliwość przygotowania kameralnego spotkania, jeśli liczba uczestników jest względnie niewielka. Koncentrujemy całą swoją uwagę na tym, która sala zabaw odpowiednio spełni swoją rolę, jak powinna być wyposażona i czy będzie w niej dostatecznie dużo miejsca.

Jeśli dziecko posiada niepełnosprawność…

Koordynacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka jest trudna , a także długotrwała. Albowiem jak dopasować kompletny plan, gry oraz salę, ażeby mógł z nich czerpać solenizant a także wszystkie dzieci, które takiej niedogodności nie posiadają? Bądź przeciwnie – któreś spośród zaproszonych kilkulatków posiada dysfunkcję? Dobrym sposobem jest powierzenie w odpowiednie ręce, słowem zawodowcom, stworzenia całej zabawy. Czasami komplikacje pojawiają się już podczas wczesnych działań związanych z wydarzeniem. Niedobrze jest, kiedy dzieje się to już trakcie…Wtedy trudno ogarnąć zaistniały w kilka chwili bałagan. Wszelkich korekt należy dokonać wraz ze konsultantami co najmniej 2 tygodnie przed przewidywaną imprezą. Nieduże zmiany w wariantach gier są wdrażane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tym przypadku osoba, która naprawdę potrafi pracować z dziećmi potrzebującymi specyficznej opieki. Przede wszystkim typy rozrywek muszą być takie, żeby nikt nie czuł się pozostawiony na marginesie. Urodziny mają być szczęśliwe, a nie przygnębiające. Nasza kadra posiada doświadczenie w kreowaniu tego typu projektów tego ważnego dnia dla dzieci mających stopień niepełnosprawności, które dopasowywane są do ich możliwości. Wchodząc na naszą stronę poznasz naszą pełną ofertę: urodziny Poznań.