Pojazdy uprzywilejowane kursy Kurs na prowadzenie karetek pogotowia Kurs uzupełniający dla kierowców
Kierowca karetki – kursy, szkolenia, doskonalenie jazdy
14 marca, 2017
Układanie kostki brukowej i kamienia ogrodowego Profesjonalne usługi brukarskie
Kostka brukowa – układanie, producenci, charakterystyka
17 marca, 2017

Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Obecnie dzięki medycynie estetycznej można w wygodny, chociaż czasem bardzo drogi sposób, walczyć ze słabościami ciała. Niwelowanie zmarszczek, zwalczanie blizn, natychmiastowe odchudzanie, modelowanie ust lub zmniejszanie cieni pod oczami – to tylko wybrane z grona cudownych terapii poprawiających wygląd. Dzięki rewolucyjnym technologiom można efektywnie walczyć z oznakami upływającego czasu, nadwagą, a nawet nadmiernym owłosieniem. Ludzi nadal przyciąga wątek wiecznej młodości oraz wspaniałego ciała. Jakie zatem środki wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Pobudzanie naturalnych procesów naprawy skóry

Jednym z popularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się zwartość skóry oraz jej sprężystość. Blizny powypadkowe i niejednolity kolor po kilku zabiegach de facto znikają bez śladu. Osoby, które planują udoskonalić jakość skóry, ujednolicić jej koloryt oraz zniwelować zmarszczki, bez wątpienia będą zadowolone. Na rezultaty w sumie nie musimy albowiem długo czekać. Intensyfikacja głębokich powierzchni skóry sprawia zwiększoną wytwórczość kolagenu i elastyny. Kuracja Dermapen spełnia oczekiwania w złożonym leczeniu łysienia, redukcji blizn pozabiegowych i korekcie widoczności rozstępów. Podczas zabiegu skóra jest przerywana, zaś do skóry właściwej wprowadzane są składniki aktywne, np. osocze bogatopłytkowe. Komórki skóry są mobilizowane do głębokiej regeneracji.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Permanentny brak czasu, palenie papierosów, melancholia i kilkanaście innych czynników oddziałuje na pojawienie się nadmiernych kilogramów. Trzeba śmiało powiedzieć, iż nadwyżka tkanki tłuszczowej jest ważnym problemem naszych czasów. To nie tylko przedmiot natury estetycznej, lecz nade wszystko choroba. Organizm dostaje bardzo syte posiłki oraz krótko mówiąc nie jest w stanie ich do końca zużytkować. Co zrobić z nadmiernymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna kumulować tkankę tłuszczową pod powierzchnią skóry, natomiast kiedy jest jej już zbyt dużo, zaczynamy mieć trudności z wdychaniem powietrza, wchodzeniem po schodach itp. Sprawność fizyczna znacznie się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim kłopotom, zaś naukowcom udało się przygotować kilkanaście kuracji, które mają na celu usunięcie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy możliwość rozpocząć od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeśli chcemy pozbyć się niepożądanej tkanki lipidowej, brzydkich grudek pod powierzchnią skóry oraz uelastycznić ciało, to idealne rezultaty już po kilku sesjach dostarcza Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest uzbrojone w dwie profesjonalne głowice. Skuteczność pierwszej opiera się na ultradźwiękach, które przenikają do wnętrza ciała i rozkładają tkankę lipidową. Pozostała głowica jest wykorzystywana do drenażu limfatycznego, co znaczy, że oddzielone komórki lipidowe migrują przez limfę do wątroby, a w efekcie są wyrzucone z układu. Ta nowoczesna metoda wykorzystuje naturalne procesy powstające w ludzkim organizmie. Zabieg jest bezbolesny, wygodny i nie wymaga wdrożenia jakichkolwiek narzędzi chirurgicznych. Kiedy pojawiają się efekty? Przede wszystkim po pierwszej sesji mamy możliwość stracić prawie 2-4 cm w obszarze ciała. Żeby osiągnąć jeszcze pozytywniejsze efekty należy wykonać od 4 do 6 zabiegów, stosować zdrową dietę oraz spożywać prawie 2 litry wody bez gazu dziennie. Po sesji czasem może dać się zauważyć zaczerwienienie skóry, które zanika zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Kompleksowe wyszczuplanie dzięki technologii Maximus

Uzyskanie wspaniałego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z utratą niepotrzebnych kilogramów. Audycje telewizyjne, w jakich uczestniczą osoby z tuszą, w zasadzie nie udostępniają nam co w rzeczywistości odbywa się ze skórą. A reguła jest taka, że traci ona jędrność, uwidaczniają się wrzecionowate blizny, a nieraz duże obszary luźnej skóry (najbardziej na brzuchu). Zamiast rygorystycznej diety trzeba skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu można udoskonalić profil sylwetki i zarazem zadbać o skórę. Silna aktywacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni redukuje liczebność komórek tłuszczowych, poprawia jędrność skóry, ma działanie odmładzające, polepsza krążenie krwi i minimalizuje zmarszczki. Zabieg musimy zazwyczaj powtórzyć od 3 do 4 razy, żeby zyskać zadowalające wyniki. Wdraża się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki takiemu narzędziu możemy także redukować zmarszczki dookoła ust oraz profilować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka wdroży niewielką głowicę, która precyzyjnie uderzy w źródło problemu. Natychmiast po pierwszej terapii daje się zaobserwować spłycenie zmarszczek oraz wyraźnie zauważalne policzki. Jeżeli chcemy otrzymać spektakularny rezultat w niezwykle szybkim czasie, możemy wybrać 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą potrafi towarzyszyć nam wrażenie ciężkości stóp i opuchnięcia. Owa uciążliwość jest nierzadko omijana w sondażu z lekarzem bądź kosmetyczką (przed kuracją). A przecież możemy się oswobodzić również od tego problemu. Dzięki Endermologii LPG albo kuracji Icoone z całą pewnością poprawi się nasz komfort życia. Ich leczenie opiera się na usuwaniu płynów tkankowych oraz usprawnieniu krążenia krwi w obszarach objętych dyskomfortem. Więcej informacji uzyskasz pod tym linkiem – Medycyna estetyczna