Adwokat Toruń - Dobry prawnik Toruń - Kancelaria adwokacka Toruń - Adwokaci Toruń - Biuro prawne - Porady prawne Toruń
Kancelaria adwokacka – pomoc w dochodzeniu odszkodowań
8 marca, 2017
Dekoracje ślubne - Dekoracje weselne - Dekoracje na ślub - Organizacja wesel - Dekoracje ślubne Toruń - Dekoracje samochodu weselnego
Zaplanuj swój ślub
9 marca, 2017

Sny o innowacyjnym aucie mogą się spełnić. Przecież samochód nie jest dzisiaj wyszukanym zakupem, na który stać jedynie nielicznych. Ceny pojazdów ciągle spadają, a dealerzy proponują co raz to atrakcyjniejsze upusty, z których ciężko nie skorzystać. Znamy to przeżycie, gdy patrzy się na reklamę nowoczesnego modelu pojazdu i myśli się – w tym aucie czułbym się kapitalnie.

Kupno nowego auta powiązane jest jednak z określonymi powinnościami. Bezwzględnie na to czy chcesz kupić pojazd w licencjonowanym salonie, czy w skupie aut, musisz dokładnie wiedzieć czego się możesz spodziewać. Występuje wiele okoliczności w których rzekomo bezkolizyjny samochód okazał się być mocno uszkodzony, a życzliwy dealer opychał auta z kradzieży. Nie chcemy abyś został w jakikolwiek sposób wykorzystany, więc dzisiaj pokazujemy krok po kroku, co trzeba zrobić, aby nabyć sprawne auto bez żadnych problemów. Sami zarządzamy docenianą w Polsce moto giełdą i zależy nam na tym, aby nasi Konsumenci byli dobrze poinformowani w kwestii zakupu nowego pojazdu.

Zastanów się najpierw jakie auto będzie dla Ciebie najlepsze

Przed nabyciem samochodu, za każdym razem doradzamy naszym Klientom, aby właściwie zastanowili się nad jego gatunkiem i trybem wyeksploatowania. Zazwyczaj okazuje się, że rodzaj który akurat nam się podoba będzie dla nas zupełnie niepraktyczny. Jeżeli dużo jeździsz po mieście wybierz pojazd kompaktowy i zwinny, o małym, oszczędnym napędzie. Możemy Tobie zarekomendować takie modele jak Nissan Micra, Ford Ka,|Focus, czy niezmiernie powszechny współcześnie Volkswagen Golf z gustowną linią. Z drugiej strony jeśli szukasz samochodu na rodzinne wyprawy, w takim wypadku najbardziej kluczowe będzie bezpieczeństwo. Zastanów się nad takimi pojazdami jak Ford Mondeo Combi, Citroen Xsara Picasso, czy bardziej luksusowy model Honda CR-V z wyposażeniem typu off road.

Gdzie kupić samochód – salon, czy skup aut?

W tej kwestii wszystko zależy od tego, czy chcesz nabyć nowe, nieużywane auto, czy preferujesz oszczędzić pieniądze i nabyć użytkowany pojazd w skupie aut. Atutem kupna pojazdu w licencjonowanym salonie sprzedaży jest na pewno niezawodny serwis i pewność, że wybrany samochód nie nie jest sklejony z dwóch innych. A co z minusami? Z całą pewnością może Was odrzucić wartość nowego auta, za który zapłacicie nawet do 3 razy więcej, w przeciwieństwie do auta używanego. Przejdźmy teraz do analizy zakupu pojazdu w skupie samochodów. Dobrze jest zaznaczyć, ze całość zależy od rzetelności i doświadczenia właściciela takiej placówki. Zazwyczaj powinniśmy wybierać komisy, o których słyszeliśmy pozytywne opinie. Za każdym razem masz możliwość zobaczyć w sieci, co mówi się o danym sprzedawcy. Jakie są plusy wyboru auta na moto giełdzie? Bez wątpienia cena, o wiele atrakcyjniejsza niż stawka w sklepie. Minusy są równorzędnie oczywiste – brak pewności, czy konkretne auto ma jakiekolwiek usterki. Jednakże możemy to łatwo skontrolować, prosząc sprzedającego o wizytę w najbliższym centrum kontroli pojazdów.

Obowiązkowe czynności przy zakupie samochodu

Na samym wstępie dobrze jest sprawdzić znaleziony pojazd – nie tylko pod kątem przypuszczalnych uszkodzeń, ale również pod względem historii ewidencji. Pojedź z sprzedawcą do najbliższej stacji kontroli pojazdów, gdzie mechanik precyzyjnie zbada samochód. Jeśli było ono choć raz uderzone, lub w jakikolwiek sposób przekształcane, fachowiec zapewne Ci o tym opowie. Następnie pojedź na posterunek Policji, gdzie pozyskasz wiedzę o tym, czy samochód nie należy przypadkiem do kogoś innego.

Udało Ci się znaleźć wymarzony samochód. Najwyższa pora na formalności, które przy dobrej staranności nie muszą być mocno utrudnione. Po pierwsze podpisz umowę, lub weź fakturę od osoby handlującej. Taki dokument deklaruje własność konkretnego samochodu. Na jego bazie płaci się w ciągu 2 tygodni PCC w urzędzie skarbowym, która stanowi 2% od sumy zapłaconej za auto. Następnym krokiem jest zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dzięki praktycznym porównywarkom instytucji ubezpieczeniowych dowiesz się która kwota będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna. Następny krok to rejestracja samochodu w urzędzie. Do otrzymania nowego dowodu rejestracyjnego potrzebne Ci będzie bieżące ubezpieczenie OC i badanie techniczne auta. Samochód jest już Twój. Prawda, ze proste?

Nabycie własnego samochodu to luksus, na który każdy z nas może sobie pozwolić. Nie ma nic lepszego niż pierwsza wycieczka nowym samochodem. Przed zakupem samochodu nie zapomnij o dostarczonych przez nas czynnościach i unikaj błędów, które mogą Cię sporo kosztować. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zawsze masz możliwość sprawdzić określone auto u mechanika, by nie zakupić złomu, który po kilku dniach będzie do wyrzucenia. W naszym skupie samochodów niezwykle często Klienci opowiadali nam wręcz niestworzone relacje, jak sprzedający nabierali niedoświadczonych Klientów. Dlatego też stawiamy na doskonałą jakość sprzedawanych u nas aut. Możesz mieć gwarancję, ze jakiekolwiek proponowane auto było przedtem dokładnie przetestowane. Wstąp do nas i wyjedź swoim upragnionym pojazdem. Ofertę znajdziesz na stronie www: Skup aut Wrocław