Fizjoterapeuta Toruń radzi: ból pleców a leczenie kręgosłupa
22 grudnia, 2016
kamery Illustra
American Dynamics, Kantech, Zettler – o gigantach systemów bezpieczeństwa
24 grudnia, 2016

Dj na eventach klubowych

Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach
Wyskoczenie do lokalu w piątkowy albo sobotni wieczór, to dla sporej liczby studentów atrakcyjny sposób na spędzenie czasu wolnego. I nie tylko – chodzi jednocześnie o odprężenie, np. po uciążliwym dniu na uczelni, po niezwykle istotnym egzaminie (np. magisterskim), po przyjęciu umowy na czas nieokreślony, na którą od jakiegoś czasu się czekało. Argumentów do świętowania można zapewne znaleźć tyle, ile jest osób na świecie. W jaki sposób się jednak zorganizować do niepowtarzalnego eventu, na którym centralną osobą troszczącą się o scenografię instrumentalną jest DJ? Co włożyć, w jaki sposób się zachowywać i na który napój wyskokowy się zdecydować, kiedy wędruje się do klubu pierwszy raz? Dla osób imprezujących często odpowiedzi na te pytania będą oczywiste, jednakże niedostatecznie obeznanym niewątpliwie się przydadzą.

Na jaki klub mam się zdecydować?

Którykolwiek lokal posiada własny, indywidualny klimat. By wyszukać ten, który będzie po prostu przystawał do naszych preferencji, można: po pierwsze – popytać koleżanek, którzy uprzednio w nich byli oraz wiedzą mniej więcej jaka jest tam atmosfera. Po drugie – sami wybrane odwiedzić i na własnej skórze stwierdzić, który jest odpowiedni. Po trzecie – zgłębić to, na czym głównie nam obecnego wieczoru zależy, m in. szukamy drugiej połówki, miłości czy jedynie szaleńczej zabawy do białego rana. W sieci mamy możliwość również odnaleźć wiele stron w wariancie „poradnik balangowicza”, na których są umieszczone wstępne informacje na temat klasycznych przygotowań do nocnego wyjścia. Jeśli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, wtedy powinniśmy kierować się tutaj odrobinę innymi zasadami. Jakimi?

Jak przygotować się do imprezy klubowej?

W pierwszej kolejności nie powinniśmy wypijać niezliczonej ilości alkoholu na goły żołądek i wędrować na event już podpitym (bądź dosłownie upitym). W takiej sytuacji cała zabawa straci sens. Po godzinie czy dwóch w ogóle nie będziemy w stanie korzystać z aury klubu. Zaś co istotniejsze – z oferty muzycznej DJ-a na zabawie! Najlepiej jak zjemy wartościowy posiłek (nie objadając się). Do klubu trzeba iść ze spokojną głową, w optymalnej kondycji i z pozytywnym dostrojeniem. Nie warto „przyodziewać się” warstwowo, bowiem zwykle jest w nim wyjątkowo gorąco. Można swobodnie tańczyć na krótkim rękawku. Panowie, którzy chcą ubrać koszulkę z długim rękawem, powinni natychmiastowo wsadzić ją z powrotem do szafki! Nadzwyczaj szybko powstaną plamy od potu, co może w mgnieniu oka zrazić Panie do towarzyszenia w czasie tańca. Skoro jesteśmy już przy płci pięknej… trzeba omijać z daleka cieplejsze szarawary, leginsy pod nimi i wszelkie rzeczy, które przypominają wydziergane przez staruszki na drutach… Kompletnie nie przeznaczone są one na taką okoliczność. Jeśli nadal nie mamy pomysłu jak się ubrać, wystarczy spojrzeć na zdjęcia DJ-a na imprezie. Następną kwestią jest magiczny odcień biały. Balangowicze są zobowiązani z niego zrezygnować w interesie głębszych odcieni. Białość dynamicznie odbija światło oraz ujawni wszystkie wady bielizny. Lub fakt zupełnego jej braku. Powinnyśmy dopasować z dystansem migocące akcesoria, m in. fluorescencyjne bransoletki.

Aby zabawa nie była „porażką”, nie może odbyć się oczywiście bez:

  • lojalnej drużyny towarzyszy,
  • rozmaitych osób, w gronie których szczególnie lubimy przebywać,
  • osobnego pomieszczenia dla klientów tańczących oraz pijących,
  • łamigłówek, konkursów oraz pozostałych gier
  • fenomenalnej muzyki

Trzy najważniejsze niedopatrzenia pań wędrujących na zabawę

Spore szpilki. Te słowa nie wymagają długiego komentarza. Takie buty są bardzo niekomfortowe, często sztywne po stronie wewnętrznej i nienaturalnie zniekształcają stopę. Można nabawić się urazu, dostać odcisków oraz odparzeń (przeważnie, kiedy posiadaczką astronomicznych szpilek jest pani zakładająca je raz na jakiś czas), nastąpić komuś na nogę i wywołać potworny ból. Zwykle do lokali w ogóle nie można wchodzić w szpilkach mających metalowy obcas, ponieważ możemy nimi zniszczyć, m in. parkiet lub oryginalne elementy wyposażenia. Drugim okropnym uchybieniem pań jest tańczenie z rozpuszczonymi i równolegle mokrymi włosami. Można „zaatakować” nimi kogoś po buzi, wcale nie wygląda to czarująco i nie będzie życzliwie kogokolwiek odbierane. Końcowym ważnym uchybieniem Pań jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em obfitej torebki z wszelkimi dokumentami, mnóstwem pudrów, telefonem, tabletem oraz pozostałymi rzeczami, które rzeczywiście są zbyteczne. Jeśli zdarzy się, iż nikt ze znajomych nie będzie monitorował kurtek i toreb, mamy możliwość paść ofiarą kradzieży. I wtedy utracimy wszystko, z czym wkroczyliśmy do klubu. Należy zabrać ze sobą niewielką chanelkę do założenia na ramię lub inną lekką torebeczkę, do której pakujemy tylko to, co rzeczywiście konieczne, m in. pieniądze oraz telefon. Z taką torbą będzie można chociażby podskakiwać (jeśli nie jest nadmiernie obładowana).

Jeżeli zastanawiasz się jak prezentuje się zabawa klubowa z udziałem znanego DJ-a, kliknij w niniejszy odnośnik – DJ Jacek PP na imprezy w Łodzi