Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
2 kwietnia, 2017
reklama toruń identyfikacja wizualna studio graficzne toruń
Trendy w projektowaniu stron www
9 kwietnia, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED

Wyświetlacze diodowe od pewnego czasu są niezmiennym punktem lokalnej architektury. Miejsca, w jakich są przymocowane, nabierają całkowicie nowego charakteru. Są częściej odwiedzane, zaś informacje dużo szybciej są przyswajane przez przypuszczalnych Interesantów. Technika LED na pewno ma wiele zalet, jednakże absolutnie nie zalicza się do najtańszych. Warunki klimatyczne nie wpływają w żaden sposób na widoczność telebimu, ani na sposób wyświetlania przez niego poszczególnych obrazów. Niektóre są tak bardzo jasne, że można się im przypatrywać z odległości kilkunastu metrów. Dodatkowo słońce w ogóle nie stanowi większego problemu – reklamy są perfekcyjnie widoczne. Dzięki wykorzystaniu ochrony IP 65 ekrany LED prawidłowo działają podczas śnieżycy, gradu czy ulewy. Dziś są stosowane jako nadrzędny sposób na potrzeby dostarczania rozmaitych informacji, np. reklam, kursów walut bądź efektów sportowych. Jako praktyczne narzędzie marketingowe wyświetlacze ledowe stały się dosłownie konieczne.

Jaki wybrać telebim?

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest bezsensowne – to kwestia banalna. By zintensyfikować sprzedaż, m. in. rozwinąć grono oddanych Interesantów i zaciekawić nowych, należy bezwarunkowo wybrać metodę promocji. Marki, jakie są w stanie przekazać o wiele więcej pieniędzy, będą wprowadzały spoty reklamowe na wysokich telebimach lub rekomendować swoje artykuły w TV. W jaki sposób naprawdę wygląda rzecz z telebimami? Czy wynajem ekranów jest dzisiaj rzeczywiście taki przychodowy? Jak ma się sprawa z ekranami diodowymi od strony technicznej? Co zrobić, by po dłuższym okresie (np. po paru latach) wyświetlał treści jak nowy? Wcale nie można pokrótce odpowiedzieć na wszelakie pytania, bo wybrane sprawy znają wyłącznie osoby dobrze znające branżę.

Przygotowując nabycie bądź podnajem telebimów, powinniśmy spojrzeć na co najmniej kilka charakterystycznych kwestii, które mają olbrzymi wpływ na jego funkcjonowanie po dłuższym okresie. Bynajmniej nie chodzi wyłącznie o wartość oraz klasę, na jakie z początku zwracają uwagę odbiorcy.

Gatunek diod, z jakich został wytworzony telebim

Wyżej wymieniony parametr orzeka o żywotności ekranu, jego przejrzystości oraz… kosztowności. Duże wyświetlacze ledowe niesłychanie tanie są zwykle skonstruowane z chińskich diod, które posiadają wyjątkowo słabą przejrzystość i mogą przynosić wiele kłopotów w trakcie renowacji. Oprócz tego częstokroć można zauważyć nierówny koloryt ekranu, które są najzwyczajniej w świecie niezgodnością temperatur, która ma miejsce w diodach o rozmaitych odcieniach. O wiele bardziej przychodowy jest wynajem ekranów LED, które są produkowane w Tajwanie. Nie łudźmy się jednak – najlepsze wyświetlacze diodowe są tworzone w USA i Japonii.

Metoda przyczepiania indywidualnych diod

Ważne jest to, czy są instalowane ręcznie czy maszynowo. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, powinniśmy mieć na uwadze to, iż jednostkowe diody są w stanie ulec awarii oraz będą wygasać. W rezultacie na ekranie będą widoczne nieoświetlone momenty, a restauracja również nie zalicza się do najwygodniejszych. Diody dodawane maszynowo krótko mówiąc nie sprawią nam tych problemów.

Wyrazistość telebimu

W ogóle nie może być zależna od czynników pogodowych, m in. gorącego powietrza bądź słońca. Wyrazistość w stopniu 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, aby móc wyświetlać reklamy w dowolnych warunkach, nawet podczas obfitych śniegów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Należy obowiązkowo rzucić okiem na oprogramowanie, przy pomocy którego będziemy mieli możliwość wdrażać modyfikacje na telebimie, tzn. pokazywać następne materiały promocyjne, łączyć je w wybranej kolejności itp. Dobrze by było, gdyby telebimem można było operować zdalnie (czyli przez Internet). Jednym spośród najlepszych programów jest bez wątpienia Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Można w trakcie jego stosowania wykonywać naprawdę rozbudowane konfiguracje materiałów promocyjnych, a taka możliwość zarówno dla firmy wynajmującej telebim, a także dla oferenta, jest niesamowicie istotne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całokształt zależy od tego, w której lokalizacji będzie zamontowany, jakiej będzie szerokości oraz klasy. Jeżeli zapłacimy za chiński ekran LED, wówczas nie ulega wątpliwości powinniśmy liczyć się z tym, iż będzie wymagać dużej liczby reperacji, zaś co za tym idzie – nakładów finansowych. Ekran LED ma dużą przewagę ponad innymi wewnętrznymi przekaźnikami informacji, przykładowo billboardami. Inna jest zwyczajnie widzialność obrazu. Potencjalni klienci mocno kierują uwagę na kreatywne obrazy, które interesują podobnie jak filmy w kinie. Dla pewnych osób stawka wynajęcia telebimu będzie stawką zaporową, natomiast na montaż powinniśmy posiadać specjalistyczne uprawnienie (nie możemy postawić wspomnianego potężnego obiektu w przypadkowym miejscu). Trzeba pamiętać, że wyświetlacze LED absolutnie nie mogą być umieszczane pionowo do jezdni, bo rażą wzrok kierowców – są więc ujmowane troszkę jak niebezpieczeństwo. Warto jednakże zakupić bądź wydzierżawić świetnej jakości telebim, bowiem Kupujący w owym przypadku lepiej utrwalają materiały promocyjne. A przedsiębiorstwa chętniej płacą za transmisję treści, ponieważ przedkłada się to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaintrygowany przedstawioną metodą reklamy, kliknij w odsyłacz mieszczący się tu – Wynajem ekranów LED