prawnik toruń adwokat toruń odzyskiwanie alimentów na dziecko
Dobry prawnik pomoże odzyskać alimenty
15 kwietnia, 2017
biuro rachunkowe toruń księgowość prowadzenie ewidencji
Jak wygląda praca w księgowości?
18 kwietnia, 2017

Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

Aby spełnić oczekiwania uczestników, trzeba koniecznie wynająć telebim

Dzisiaj każda większa impreza musi posiadać odpowiednią oprawę audiowizualną. Lokalizacje, gdzie priorytetowe są: przekaz telewizyjny, dźwięk oraz oświetlenie, koniecznie musimy zainstalować ultranowoczesne – oraz niewątpliwie dobrej jakości – akcesorium transmisyjne. Branża rozrywkowa jest branżą bardzo wymagającą, bowiem każdy jednorazowy pokaz bądź wydarzenie sportowe powinno koniecznie spełnić życzenia większości zainteresowanych. Zawsze liczą oni na dobre widowisko bez niepotrzebnych zakłóceń.

Telebimy to aktualnie najbardziej zaawansowane oraz wydajne narzędzia, za pomocą których możemy podczas imprezy masowej wyświetlać różne materiały, przykładowo reklamy ofiarodawców. Tego rodzaju wyświetlacze użytkuje się jako oprawę spotkań targowych, na pokazach mody, dyskusjach i uroczystościach. Zazwyczaj można je zauważyć w supermarketach, na wystawach i halach sportowych. Mają szansę sprawować funkcję nadrzędną (oczywiście jak na imprezach muzycznych) bądź jako tło (np. w sytuacji meczy siatkówki). Odmiennym wybiegiem na używanie ekranów LED jest ulokowanie ich w sferze wielkomiejskiej do przedstawiania treści promocyjnych albo standardowych informacji, np. warunków meteorologicznych.

Należałoby jasno powiedzieć, że w zasadzie nie trzeba wkładać odłożonych zasobów finansowych w tak cenny „instrument reklamowy”. Nierzadko nawet spore korporacje korzystają z wynajmu telebimów, bo – niemal zawsze w pakiecie – uzyskują pomoc techniczną, np. do przyłączenia całego oprzyrządowania przed koncertem albo jego zdjęcie natychmiast po nim. Dzięki mobilnej formy ekrany mamy możliwość w prosty sposób przemieścić w takie miejsca, w których są aktualnie nieodzowne. Spora liczba firm, które co najmniej kilka lat zajmują się stawianiem ekranów LED, potrafią zrealizować tę pracę w niespełna 45 minut. Można również dowolnie ustawić kąt nachylenia wyświetlacza, jak również przesuwać nim wokoło własnej podstawy.

Na jakie wydarzenia można wynająć telebim?

Telebim do wynajęcia – bo takim wyrażeniem częstokroć na wielu stronach internetowych przedstawia się ekrany, które udostępniają różne firmy – znakomicie spełnią oczekiwania na zebraniach. Nierzadko treść nie jest w stanie „dolecieć” do wszystkich gości (niemożliwe jest skupienie ich w określonym miejscu), natomiast ekrany sprawnie redukują ten kłopot. Prócz tego wszyscy uczestnicy imprezy mogą rzeczywiście uczestniczyć w konferencji, a mianowicie na żywo stawiać pytania.

Wydarzenia oraz akcje „na zielonej trawce”, przykładowo festiwale, to następne zdarzenia, na jakich muszą być zainstalowane ekrany LED. Komunikat musi trafić do sporej ilości uczestników oraz w ogóle nie musi być skupiony w jednym obszarze. Wielekroć prócz jednego eksponowanego telebimu ustawia się parę niezależnych w rozlicznych stronach miasta, które przykuwają dodatkowych uczestników. Częstokroć owym zdarzeniem będzie wieczór z kabaretami, natomiast od czasu do czasu pokaz wybitnego zespołu. W przypadku kabaretów rzeczywiście powinny starczyć dwa lub trzy telebimy, na których będą skupiać swoją uwagę uczestnicy imprezy z najodleglejszych stref miasta. W przypadku koncertów uzasadniona jest profesjonalna sceneria, która bazuje na zainstalowaniu najlepszej klasy sprzętu akustycznego, świateł, efektów scenicznych (np. licznych laserów).

Telebimy na co dzień

Wyświetlacze ledowe są doskonałym wyjściem nie tylko na niezwykłe widowiska, które zbierają setki albo tysiące odbiorców. Można je spostrzec codziennie, np. w cukierniach lub „pod parasolami” w lato. Osoby, jakie z któregoś powodu w sumie nie mają sposobności znaleźć się w innym miasteczku na niecodziennym zdarzeniu sportowym, mogą spokojnie „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” i kierować wzrok na relację z turnieju ulubionej drużyny. Odbiorcy mają szansę więc liczyć na najwyższą klasę przesyłanego obrazu oraz wyjątkowe emocje. Zazwyczaj przedsiębiorstwa, jakie dzierżawią powyższe telebimy, zapewniają też zadaszoną scenę, stoły w formie długich ław, wyżywienie dla gości i multum dodatkowych przyjemności.

Ile kosztuje wynajem telebimu?

Jeżeli zamierzamy nabyć telebim, to cena będzie wahać się w granicach od 10 tys. do 50 tys. złotych. Właściwej jakości, wielkie telebimy będą generowały koszt od 50.000 zł i wyżej. Nie ulega wątpliwości lepiej kalkuluje się wydzierżawić telebim (szczególnie, jeżeli zdarzenie będzie miało charakter okolicznościowy). Od razu po napisaniu w wyszukiwarkę, np. zwrotu „telebim wynajem”, możemy zobaczyć, że stawki najmu telebimu w typie sportowym zaczynają się plus minus od 100 zł za dzień. Wszystko w praktyce jest zależne od wybranej propozycji (oraz ilości pożyczonych telebimów), jak i obszaru postępowania obranej firmy.

Jeżeli zafascynował Cię powyższy artykuł oraz chcesz dowiedzieć się więcej o inscenizacji wizyjno-dźwiękowej na różne widowiska, kliknij w ten link – Telebimy – a być może znajdziesz to, czego akurat poszukujesz.