Drewno do palenia w kominku Warszawa drewno kominkowe Nadarzyn drewno kominkowe z transportem
Gatunki drewna kominkowego
11 stycznia, 2017
Wyroby ze skóry naturalnej licowej torby i torebki ze skóry teczki i kosmetyczki ze skóry
Skórzane torby teczki aktówki
19 stycznia, 2017

Galanteria skórzana od kilku dekad cechuje się niespadającą renomą. Za najważniejszą zaletę produktów tego typu podaje się długotrwałość. Raz zakupiona skórzana torebka nigdy nie straci swojej urody. Stosownie pielęgnowana będzie wspaniałym dodatkiem na długie lata. Produkty skórzane mogą być stosowane zarówno przez osoby płci męskiej, jak i damskiej. Skórzana aktówka nadaje wytworności, identycznie jak pasek do spodni, czy portfel. Galanteria skórzana to też idealny pomysł na gwiazdkowy prezent.

Jeżeli planujesz kupno towaru ze skóry, powinieneś zaznajomić się z poradami dotyczącymi pielęgnacji tego ekologicznego surowca. Odpowiednie czyszczenie i impregnowanie na przykład aktówki, poprawi jej estetyczny wygląd i wytrzymałość. Zanim zainwestujesz w skórzany portfel, czy teczkę, rozejrzyj się po różnych ofertach, gdyż ceny producentów mogą się od siebie znacznie różnić.

Co zawarliśmy w tym artykule? Wskazówki dotyczące czyszczenia skóry, ofertę najpopularniejszych produktów ze skóry, oraz walory galanterii skórzanej. Zachęcamy do lektury.

Dlaczego galanteria skórzana jest tak bardzo atrakcyjna?

Wyroby ze skóry przenigdy nie wyjdą z mody. Tak jak nieprzemijalny dżins, skóra będzie zawsze wytyczać nowe ścieżki modowe. Skórzana aktówka, bądź pasek to towar wytworny, chociaż osiągalny dla przeciętnego obywatela. Raz zainwestowane oszczędności, są w tym przypadku trafną inwestycją, gdyż skóra nie traci swojego koloru i jakości, mimo upływu czasu. Analogicznie jak srebrna bransoletka, wyroby skórzane to idealny i estetyczny dodatek, z którym każdy poczuje się się nadzwyczajnie. Dobrze jest tymczasem podkreślić, że tylko właściwa ochrona, spowoduje, że skórzane rękawiczki, piórniki, czy torebki będą niezniszczalne przez długie lata. Co jeszcze powoduje, że skóra nigdy się nie nuży? Bogata paleta barw i wzorów. Skóra, jako naturalny wyrób, może być dowolnie zabarwiana. Jeżeli tradycyjna czerń nie stanowi Twojego ulubionego koloru, wybierz wiśniowy, albo miodowy. W taki sposób wyróżnisz się i zyskasz efektowny dodatek. A jakie artykuły skórzane są najmodniejsze. Najchętniej kupowane akcesoria to oczywiście skórzane torebki i aktówki ze skóry. Ogromną popularnością cieszą się także portfele i piórniki ze skóry, a również skórzane card holdery.

Na co zwracać uwagę podczas kupowania produktów ze skóry?

Chcesz zakupić kolejny, skórzany portfel, czy torebkę na upominek? Świetnie, ale uprzednio dokładnie przeanalizuj swoją decyzję. Za nim oddasz pieniądze zobacz, czy dany produkt stworzony jest z wysokiej jakości surowca. Jak rozpoznać prawdziwą skórę? To jest niezwykle przydatne zapytanie, bowiem nie wszyscy wiemy, jak wygląda prawdziwa skóra. O kondycji skóry niezmiernie wiele powie nam sama etykietka. Powinna być na niej wykazana informacja na temat błamu skóry. Napis powinien wyglądać następująco: ang. genuine, po francusku vrai, w języku niemieckim 100% echtes Leder, w języku holenderskim Echt Leer po włosku Cuoio Vero, w języku hiszpańskim Piel,. Następnym czynnikiem jest zmysł dotyku. Oceń, czy skóra jest elastyczna i niezwykle śliska. Może to pokazać nam, że wyrób jest wyprodukowany z syntetycznej skóry. Najwłaściwszym zabiegiem na sprawdzenie autentyczności skóry jest test kropli. Ekologiczna skóra wchłonie kroplę płynu. Na jej nawierzchni zlokalizujemy wilgotny ślad, który wyschnie po określonym okresie. Przy zakupie receptownika czy saszetki z skóry warto jest zwrócić uwagę na zatrzaski i przyszycia. Jeżeli dostrzeżemy jakiekolwiek błędy, darujmy sobie zakup tegoż wyrobu, gdyż może nie być odporny.

Pielęgnacja skóry

Żeby jak najdłużej cieszyć się walorami wyrobów i móc cieszyć się ich pięknym wyglądem, niezbędna jest odpowiednia kosmetyka i konserwacja skóry. Wyroby ze skóry muszą być osuszane z dala od ognisk ciepła. Jeżeli Twoja teczka, czy portfel namókł daj mu wyschnąć w sposób naturalny. Wysuszanie na kaloryferze może wywołać pękania skóry. Obuwie ze skóry powinny być magazynowane w specjalistycznych pokrowcach hamujących wnikanie kurzu. W przypadku zabrudzeń najlepiej sprawdzi się zmoczona szmatka. Wszelakie zabiegi pielęgnacyjne, takie jak kremowanie i oczyszczanie powinno się przeprowadzać co 2 – 3 miesiące. Dobrze jest używać prawdziwych specyfików, takich jak kremy z woskiem pszczelim i protectory, chroniące wyroby przed zbyt dużą ilością wody. Konserwacja skóry poprawia jej wizerunek i nadaje jej jedwabistą miękkość. Właściwie wykonane zabiegi rozszerzają żywotność artykułów o kilka lat.

Kobieca aktówka, czy męski pasek ze skóry? Co wypróbujesz tym razem? Produkty skórzane to idealny podarunek dla bliskich, jak i dla nas samych. Obok ładnego wyglądu, produkty ze skóry są także niezmiernie funkcjonalne. Dla przykładu torby skórzane tworzone przez firmę Galskór, oprócz rozległej kieszeni głównej, zaopatrzone zostały w dodatkowy przybornik, złożony z z etui na telefon, etui na pióra, oraz kieszonkę na wizytówki. Takie wyroby produkowane są dla nowoczesnych biznesmenów, którzy doceniają efektowne koncepcje.

Kompletna oferta firmy Galskór dostępna jest na tej stronie www: piórnik skórzany