JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
JAK PIELĘGNOWAĆ STOPY – Haluksy
18 lutego, 2019
wybielanie zębów toruń - esthetic dental clinic
Skuteczne wybielanie zębów lampą Beyound
4 marca, 2019

Depilacja laserem Palomar Vectus

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

Już niedługo pożegnamy zimowe, grube ubrania. Noc staje się coraz krótsza i niedługo pojawią się pierwsze wiosenne kwiaty. Jest to także wspaniały czas na zadbanie o wygląd i urodę. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra wypoczęła od promieni słonecznych, właśnie przez to jest to najlepszy czas na depilację laserową.

Zanim przyjdziesz na zabieg laserowego usuwania owłosienia

Do wizyty w gabinecie medycyny estetycznej należy właściwie przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem powinno się zrezygnować z depilacji depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Dozwolone są jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie naturalna opaleniznaod listopada do kwietnia nam nie grozi, należy pamiętać o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Cztery tygodnie przed wizytą u kosmetyczki powinno się przestać stosować maści z witaminą A.

Na chwilę przed depilacja laserową

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Należy także wstrzymać się od używania balsamów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Przed samą depilacją dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Przez to zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg

Czas zabiegu uzależniony jest od depilowanej partii ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Jeżeli zależy nam na 100% skuteczności konieczne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że między sesjami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. To, ile zabiegów będzie potrzebne uzależnione jest od typu skóry, średnio wystarczają cztery sesje.

Po depilacji laserowej

Nasza skóra musi się zrelaksować. Długie kąpiele, sauna i wyprawy na basen nie są dobrym pomysłem. Przez jakiś czas należy przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma upiększający wpływ na kondycję skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Trzydzieści dni po depilacji laserowej koniecznie trzeba w stu procentach zrezygnować z opalania.

Ostatnie zimowe tygodnie to doskonały okres na umówienie się na depilację laserową. To dzięki laserowi, nasza skóra będzie idealnie przygotowana na lato.

Depilacja Zalety depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Problem niechcianego owłosienia pozwala rozwiązać depilacja laserowa. Sposób ten posiada wiele zalet, spodoba się to zwłaszcza tym, którym zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Bezpieczeństwo

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik barwnika w skórze, który umożliwia bardzo dokładnie dobrać moc lasera do konkretnego rodzaju skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych zmarginalizowane zostało ryzyko poparzeń . Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów wyposażonych w dwie soczewki zabieg ten przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy to tylko kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo skuteczny sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób pozbycia się zbędnego owłosienia. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych jest gwarancją bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które borykają się z nieestetycznym problemem jakim są wrastające włoski.

Przygotuj swoją skórę na lato- depilacja laserowa

Po czasie mrozów i nieprzychylnej pogody musimy zatroszczyć się o stan naszej skóry i przygotować ją na czas urlopów. Warto pamiętać o odpowiednim natłuszczeniu skóry, ponieważ ujemne temperatury oraz suche, ogrzewane powietrze źle oddziałują na nasza skórę. Wiosenne miesiące, to także dobry moment na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia pozwala trwale zlikwidować niechciane owłosienie i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, warto wybrać gabinet z sprawdzonym laserem oraz odpowiednio przeszkoloną kadrą. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej dzięki dostosowaniu wiązki lasera do skóry, nie poparzy jej. Palomar Vectus ma także nowoczesny system chłodzenia, działa na każdym etapie przeprowadzania zabiegu. Znaczącą zaletą są także dwie soczewki, większa pozwala pozbyć się owłosienia w krótkim czasie trwania zabiegu.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie powinno się usuwać włosków mechanicznie – to znaczy depilatorem lub woskiem. Wykazane jest używanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.