kancelaria adwokacka toruń kancelaria toruń kancelaria
Kancelaria notarialna – kiedy potrzebujemy porady adwokata?
29 marca, 2017
Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
2 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

skuteczne odchudzanie odchudzanie toruń modelowanie sylwetki

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Wymodelowany brzuch jest marzeniem wielu osób – zarówno kobiet, jak również mężczyzn. Fajnie by było, gdyby był pięknie umięśniony i cokolwiek wyrzeźbiony (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka partia ciała, na której wybitnie się koncentrujemy podczas treningu i przy korzystaniu z przeróżnych diet. Te osoby, które dużo trenują, potrafią chwalić się wszystkim naokoło umięśnionym, gładkim brzuszkiem oraz triumfalnie kroczą po plaży lub odprężają się na leżakach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, gdyż brzuch jest ową strefą ciała, która uwodzi płeć przeciwną. Mamy szansę jednakże zobaczyć takie osoby, jakim mówiąc w skrócie nie zależy na przesadnym negliżu oraz w zasadzie nie ukazują tak chętnie umięśnionego brzuszka. Nad sylwetką trzeba pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeżeli zamierzamy leżeć całymi popołudniami w łóżku zamiast wędrować na basen bądź ćwiczyć na siłowni, to z całą pewnością w ogóle nie zrealizujemy takiego fantazjowania. Zamiast delikatnego bikini albo kąpielówek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli wkładać całościowe kostiumy, tankini z szortami albo szorty i t-shirt. Każdy powiada: musisz się wziąć w garść, wystarczy prawidłowa dieta oraz dużo ruchu. Lecz czy rzeczywiście? Czy jest to istotnie takie banalne, jak podkreślają osoby z naszego otoczenia? Czy wystarczy dieta bogata w warzywa i owoce, ogromną ilość aktywności i co ważne – brzuszków, aby móc chwalić się wszem i wobec zjawiskowym brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie w ogóle nie opiera się jedynie na wymienionych tradycyjnych rzeczach, lecz też na genetyce, więc podatnościach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Nie można uwolnić się od tkanki lipidowej jedynie w jednym rejonie, potrzebny jest uniwersalny wysiłek wszystkich części ciała. Oporny tłuszczyk magazynowany w ciele spala się proporcjonalnie, inaczej mówiąc – w jakiejkolwiek partii ciała współmiernie do liczby komórek tłuszczowych. Odchudzanie zachodzi globalnie, odnosi się do wszystkich partii ludzkiego ciała, zaś reklamy w TV, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, najzwyczajniej w świecie naciągają. Istotną funkcję odgrywa tutaj genetyka, bowiem niektóre osoby mają silniejsze tendencje do magazynowania tłuszczu jedynie z tego względu, że ich przodkowie i inne osoby z rodziny, też miały z tym ogromny problem. W trakcie wykonywania wyłącznie samych brzuszków z całą pewnością absolutnie nie pozbędziemy się szpecących fałdek, bowiem w owym momencie będziemy wyczerpywać zbyt małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch hartują mięśnie w denerwującej nas okolicy i po niedługim czasie czasami może się okazać, iż posiadamy tam o wiele więcej centymetrów niżeli zakładaliśmy. Mięśnie są coraz mocniejsze (uformuje się nam mocne wsparcie), tymczasem tłuszcz pozostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Oprócz rozsądnej diety oraz treningu ogólnego (zatem ćwiczeń tyczących się całego ciała, a nie jedynie wyselekcjonowanej grupy), można skorzystać z specjalnego odchudzania w salonach kosmetycznych. Krótko mówiąc nie chodzi tutaj jednakże o to, by całymi dniami uczęszczać na masaże jakimiś nadzwyczajnymi urządzeniami…i darować sobie owe kwestie wyliczone powyżej. Wszystko musi być ze sobą wymieszane – odpowiednia dieta, aktywność fizyczna oraz terapie kosmetyczne, które ujędrnią naskórek, zlikwidują cellulit, poprawią fałdki w obszarach, na które dieta i ćwiczenia w ogóle nie potrafią nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim ciekawym zabiegiem jest między innymi liposukcja bez skalpela przy użyciu urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą mamy możliwość efektywnie usunąć oporny tłuszczyk z eksponowanych obszarów, m in. po wewnętrznej części ud. Chodzi tutaj nie tylko o fenomenalne odchudzenie po jednorazowym zabiegu, ale pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Profesjonalna głowica wciąga w regularnych odstępach fragmenty skóry, a ultradźwięki usuwają komórki lipidowe. Są one w krótkim czasie wyrzucane z organizmu przez limfę, zaś później – przez wątrobę. Możemy również zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia stan skóry, jej jędrność, kształtuje sylwetkę, likwiduje cellulit i minimalizuje miejscowy tłuszczyk. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus ma wpływ w zasadzie nie tylko na zbędny tłuszczyk, ale też na mięśnie. Zaś precyzyjnie: pobudza skórę właściwą, tkankę pod skórą i bicepsy, aby szybko i skutecznie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, gdyż wpływają na niego fale elektromagnetyczne. A taki stan rzeczy przyczynia się do tego, że skóra i muskuły są silnie rozgrzane. Owym urządzeniem mamy możliwość również łagodzić głębokość zmarszczek wokoło oczu oraz ust, jak i kształtować owal twarzy. Sporo osób stawia także na zabiegi z wykorzystaniem endermologii, m.in. na masaż próżniowy. To zapewne najciekawsza możliwość, bowiem trzeba założyć specjalny ubiór, natomiast kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „ześlizguje się się” po takim kostiumie.

Jeśli zaciekawił Cię niniejszy tekst, poszukujesz profesjonalnego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuchu, to wejdź w odnośnik obok – a może odnajdziesz akurat to czego poszukujesz.