Tłumacz przysięgły angielskigo Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie
Tłumaczenia polsko angielskie
11 grudnia, 2016
Chicago Pneumatic Polska
Zalety narzędzi pneumatycznych
21 grudnia, 2016

Mikroelementy są szczególnie ważne dla poprawnego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Hipowitaminoza , gdyż tak odmiennie określa się brak witamin w organizmie, może doprowadzać do tak istotnych zaburzeń i infekcji jak zespół suchego oka, zmiany skórne, bóle mięśni, bądź wypadanie włosów. Jeszcze trudniejszymi skutkami niedoboru witamin i minerałów są wypadanie zębów, zakłócenia narządów płciowych, a także spowolnienie wzrostu czy mała krzepliwość krwi. Bez odpowiedniej diety nasz organizm zaczyna po prostu szwankować.

Masowe przerabianie jedzenia i korzystanie z sztucznych substancji ochrony roślin przyczyniło się do do zmniejszenia się składników odżywczych w konsumowanych przez nas produktach. Eksperci sądzą, że współcześnie jabłka maja przeciętnie 60% mniej witaminy e, aniżeli te uprawiane 20 lat temu. Porównywalnie jest z pozostałymi artykułami. Oznacza to, po porstu tyle, że jedząc nawet najlepsze produkty zapewniamy sobie za niską ilość witamin i minerałów. Jak zatem chronić się przed niską ilością składników odżywczych w porcji żywności? Na ratunek przybywają suplementy diety, które wzbogacają niedobory witamin, pomagają schudnąć i zarazem eliminują takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Preparaty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to substancje, które warto jest trzymać w prywatnej kuchennej apteczce.

Jakich witamin i minerałów brakuje nam najbardziej?

Z upływem wieku tracimy co raz większą ilość witamin i minerałów wskazanych do właściwego życia. Tymczasem proces starzenia się organizmu nie jest jedynym powodem niedoboru witamin i minerałów. Życie w stresie, nieodpowiednia dieta, a także częste uprawianie sportów mogą przyczynić się do utraty wartościowych dla naszego zdrowia elementów. Krzem, witamina D jak i witamina B12 to mikroelementy bardzo istotne dla ludzkiego ciała. Ilość krzemu rzeczywiście minimalizuje się wespół z upływem lat. Braki tego minerału mogą wywoływać problemy kostno-stawowe, przesadne wypadanie włosów, starzenie się i różne zapalenia skóry, a także łamanie się płytki paznokcia Niestety w rezultacie przetwarzania produktów jadalnych ograniczono ilość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym umożliwia wyrównanie ilości krzemu w organizmie.

A co z witaminami? Analizy prezentują, że prawie 100% Polaków ma deficyt witaminy D, którą najlepiej przekazuje nam światło słoneczne. Brak witaminy wywołuje zaniżenie odporności, natężenie ryzyka cukrzycy i osteoporozę. Pomimo, że jest ona dostępna w tak chętnie zjadanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero przyjmowanie pigułek z witaminą D w pełni dopełni jej niedobory. Z kolei witamina B12, która jest opiekunką dobrego samopoczucia, strzeże nas przed anemią, depresją, nadwyrężeniem mięśni, zaniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed chorobami oczu. Ubytki tej witaminy są bardzo często spowodowane przez zbyt niewielką ilość spożywanego mięsa i nabiału. Dobrze zracjonalizowana dieta i dodatkowa konsumpcja witaminy B12 w pastylkach sprawi, że będziemy cieszyć się dobrym samopoczuciem na długo.

Suplementy diety kontra bakterie

Rzeczywiście, określone suplementy diety mogą zwalczać niebezpieczne dla organizmu człowieka bakterie, tak jak na przykład Helicobacter Pylori. Nosicielami tej bakterii jest w Naszym kraju nawet 80% populacji. Helicobacter jest w stanie powodować tak istotny uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być zwalczona tylko jednym antygenem – immunoglobuliną IgY, dostępną w preparacie Pyloxim, znanym także pod nazwą Pylox. Ten suplement diety został skomponowany w Japonii, gdzie przeprowadza się bardzo zaawansowane eksperymenty nad eliminowaniem Helicobacter Pylori.

Preparat tworzy się w szczególnie specyficznym procesie. Na początku wprowadza się określony antygen do naczyń krwionośnych określonego gatunku kury. Znoszone przez kury jajka wzbogacone są o powieloną ilość przeciwciał, które zostają kolejno wyizolowane. W ten sposób tworzy się immunoglobulina Y, która po spożyciu wpada do żołądka. Znajdujące się tam bakterie Helicobacter odrywają się od błony żołądka i zostają całkiem usunięte. Pyloxim to całkowicie naturalny preparat i znakomite dopełnienie domowej diety.

Suplementy diety działają nie tylko na nasze zdrowie, ale również na stan umysłu. Wypełniają ubytki witamin, zwalczają niekorzystne bakterie i umożliwiają stracić zbędne kilogramy. Dzisiaj suplementy diety są odpowiedzią na minimalizującą się zawartość witamin i minerałów w produktach spożywczych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są niewątpliwie mniejsze niż 20 lat temu. Jest to wynikiem nie tylko zmian w środowisku naturalnym ale głównie syntetycznych substancji do nawożenia roślin wykorzystywanych w rolnictwie. Warzywa i owoce są współcześnie uprawiane na dużą skalę, co przekłada się na ich właściwości i walory smakowe. Jedzenie zdrowych produktów nie pokrywa dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze. Dlatego kluczowe jest przyjmowanie witamin i pierwiastków w formie suplementów diety, by nasycać się dobrym zdrowiem na długo.

Suplementy Pyloxim i Power Si oferowane są w sklepie internetowym www.medycynanaturalna.pl. Zatroszcz się o swoje zdrowie i doskonałą sprawność. Klikając w podany przez nas odnośnik poznasz naturalne suplementy dla dzieci i dorosłych:Krzem organiczny