serwis skuterów Kymco naprawa Kymco pielęgnacja Kymco
Serwis skutera Kymco
27 lutego, 2017
Przeprowadzki Wrocław Usługi transportowe dla firm Lokalne przeprowadzki
Krajowe usługi transportowe
28 lutego, 2017

Skuteczna depilacja laserowa

Tradycyjne metody depilacji

Dziś nie jedynie kobiety marzą o tym, by posiadać piękne, mocne i nieskazitelnie delikatne ciało. Często nie pamięta się o takie kwestii, iż sporo międzynarodowych marek udostępnia kosmetyki dla mężczyzn, w tym kolorowe cienie, szminki bądź pudry. Mężczyźni mają szansę selekcjonować spośród sporej ilości przyrządów do akcentowania swojej urody. Zaś co tak naprawdę dzieje się w kwestii depilacji? Dżentelmeni, którzy kultywują szczególne sporty, a właściwie muszą nakładać na siebie profesjonalne ubiory (przykładowo podczas zawodów kolarskich lub w trakcie wyścigów pływackich), są zmuszeni do usuwania owłosienia z pewnych partii ciała. Cykliści muszą koniecznie golić całe kończyny, a wodniacy – włosy z głowy oraz pierś Z których taktyk mają możliwość korzystać? Naturalnie z wszelakich dostępnych na rynku. Sylwetkę muszą golić przy użyciu elektrycznych maszynek do golenia, wosku i specjalnych balsamów. Wiąże się to niemniej z wyraźnymi przeszkodami. W pierwszej kolejności z dużym nakładem czasu i powtarzalnym odtwarzaniem ukazanej czynności. Czy istnieją inne środki na usunięcie zbędnego owłosienia?

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Panie raz za razem zapisują się na zabiegi depilacji laserowej, bowiem ma ona niezwykle wiele zalet. Po pierwsze – po kilku zabiegach nie powinniśmy już nigdy kłopotać się niepotrzebnym owłosieniem (epilacja laserowa niszczy je na zawsze). Po drugie – kuracja jest niewątpliwie niezawodny oraz nie powoduje bólu. Po trzecie – nie trzeba na niego przygotowywać sterty pieniędzy (wystarczy wyłącznie kilka spotkań). Oraz ostatnie – chyba najistotniejsze – koniec z domową epilacją. Czemu więc właściwie nie mieliby z niej korzystać panowie? Mnóstwo z nich jest zafascynowanych ciekawostkami w sprawie mody oraz urody. Nabywają nie jedynie klasyczne maseczki do pielęgnacji ciała, lecz też bardziej wykwintne „specjały”. Wiązką lasera mamy szansę nie jedynie redukować niepożądane włosy, lecz także kurować nadpotliwość. Dżentelmeni mają możliwość zatem uwolnić się od włosków na pośladkach, wrastających włosków w miejscach miłosnych (z jakimi częstokroć mają dylemat przedstawicielki płci pięknej) lub brzydkich włosów z palców u stóp. Ci, którzy skarżą się na obszerne owłosienie na ramionach i plecach, również szybko i sprawnie mogą się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na wstępie musimy zdecydowanie spotkać się ze specjalistą (kosmetologiem), który ustali stan naszej skóry, opisze jej typ oraz wyłączy przeciwwskazania. Wtedy dostaniemy całkiem dużą listę tyczącą się tego, czego nie można wykonywać przed zabiegiem oraz z jak długim wyprzedzeniem czasu. Orientacyjne wskazówki są następujące:

Przed każdym zabiegiem trzeba uważnie wyszorować skórę. Nie można aplikować na nią perfumowanych kosmetyków, kremów brązujących oraz rozmaitych kosmetyków. Skóra bezsprzecznie musi być ogolona, z wyłączeniem niedużego obszaru. Kosmetolog przyłoży we wskazane miejsce nadzwyczajne urządzenie przeznaczone do weryfikowania właściwości włosów. Skóra wcale nie może być poraniona lub za bardzo wysuszona. Na 4 tygodnie przed spotkaniem nie powinno się wykorzystywać automatycznych metod likwidowania włosów, m in. gorącego wosku lub maszynek elektrycznych.

O innych wymaganiach przed zabiegiem na pewno poinformuje nas kosmetolog. Każda skóra jest odmienna, posiada szczególne potrzeby oraz trzeba wyznaczać inną pielęgnację. Dlatego musimy dobrać cechy lasera, by nie było jakichkolwiek przykrych efektów, np. poparzeń. Wykonuje się to z wykorzystaniem systemu Skintel. Deszyfruje ono zakres aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej oraz na tejże podstawie typuje siłę wiązki światła. Podczas epilacji powinniśmy się rozluźnić, albowiem w ogóle nie ma żadnego ryzyka, iż powstaną paskudne blizny bądź kolejne defekty.

Mamy szansę przeprowadzić zabieg depilacji laserowej na ciemnej skórze

Całość jest uzależnione od tego, z którego konkretnie systemu będzie korzystał konkretny salon. Epilacja brązowej skóry jest wykonalna od dłuższego czasu dzięki nowatorskiemu laserowi Palomar Vectus. Laseroterapia jest uzgadniana indywidualnie, zaś do skóry najpierw przymierza się głowicę analizującą. Niebezpieczeństwo oparzeń na pewno praktycznie w ogóle nie istnieje. Mamy szansę wtedy umówić się na spotkanie do kosmetologa w jakimkolwiek momencie. Brązowa skóra jest kłopotem w przypadku pozostałych urządzeń, jakie nie są tak sprawne oraz korzystają z starodawnej metody usuwania niepotrzebnego owłosienia.

Depilacja z wykorzystaniem wiązki laserowej jest bezspornie odpowiednim pomysłem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, którzy zamierzają pozbyć się zbytecznego owłosienia z klatki piersiowej czy okolic pośladków. Dziś ma się na względzie bowiem komfort funkcjonowania. Jeśli coś nas drażni, a pozbycie się „owego czegoś” nie ma jakichkolwiek negatywnych efektów zdrowotnych, mamy szansę się na to bez nerwów zdecydować. Jeśli chcesz poczytać więcej o tej kuracji, kliknij w owy link – Depilacja laserowa