Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Jak najlepiej podróżować po Gdańsku – taxi, rower czy kolejka?
31 sierpnia, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Masz tylko godzinę, aby znaleźć klucz!
8 września, 2016

Dywany nowoczesne – ciekawe wzornictwo i atrakcyjne ceny

Dywany wełniane dziecięce nowoczesne na zamówienie

Techniki tworzenia dywanów nowoczesnych – Fryz, Heat-Set, BCF oraz „sznurkowa”

Obecnie posiadamy okazały przekrój innowacyjnych dywanów, które są uzyskiwane przy użyciu takich technologii, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe oraz BCF. Dywany nowoczesne pierwszego rodzaju są uszyte z wysublimowanej przędzy polipropylenowej, dodatkowo stabilizowanej termicznie. Taka dzianina składa się z dwóch scalonych ze sobą niteczek. Na finalnym etapie fabrykacji fryzuje się je, zaś runo obcina manualnie. W kolekcji znajdą Państwo, m. in. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Gabaryt modernistycznego dywanu rodzaju Fryz może sięgać od 67×67 cm do 280×370 cm. Drugi typ dywanów nietradycyjnych zrobiony jest z wykorzystaniem systemu heat-set, w efekcie podobne są do dywanów wykonanych z wełny. Wytwarzane są w Turcji, toteż wyróżniają się wyśmienitą jakością oraz szerokim wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o układach konwencjonalnych, jak i tych z powycinanymi rysunkami. Obecnie mamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, STANDARD, LOFT, POPULER oraz MANGO. Niepowtarzalną fakturą oraz niespotykaną odpornością odznaczają się nowomodne dywany sznurkowe. Wyplatane są poziomo, dzięki czemu są wytrzymałe na intensywne eksploatowanie. Oprócz tego są komfortowe łatwe w oczyszczaniu i co znaczące – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są produkowane z wykorzystaniem urządzeń Inaczej ujmuje się je jako „dywany podcinane”. Odznaczają się urzekającymi wybarwieniami i niezwykłą solidnością na ścieranie. Fundamentalnym surowcem, z którego tworzy się takie dywany, jest polipropylen.

Coś dla Twojego dziecka, czyli dywany z atestatmi

W naszej propozycji nie może zbraknąć dywanów dla najmłodszych, które mają spełniać dwie funkcje – być doskonałym wystrojem alkowy oraz nauczać. Toteż dywany dla najmłodszych dostępne są w różnorodnych odmianach kolorystycznych, mają „stworzone” sytuacje z bajek, natomiast w projektach edukacyjnych – gry planszowe, drogi, domek, i puzzle. Wszystkie są otrzymywane zgodnie z kryteriami otrzymywania dywanów dla dzieci. Toteż mają wszelkie obowiązkowe atesty bezpieczeństwa. W tej chwili posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Kolekcję JUPPI wyróżnia użycie głębokich, żywych, urozmaiconych tonacji. Pojedyncze dywany mogą wizualizować pałac, ulicę w mieście, odciski palców, aleję skonstruowaną z kredek albo kształty abstrakcyjne. Dywany dla dzieci z rodzaju FUNKY to m.in. dywany z obrazami artystycznymi i bajkowe postacie. W przypadku kolekcji SONIC, można wybrać dywan w kwiatki, z Formułą, w motylki lub z jezdnią. Dywany dziecięce są znakomitą alternatywą w stosunku do standardowych, odbywających się w domu zabaw. W rezultacie Państwa pociecha na pewno nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – podaruj sobie odrobinę luksusu

Przedstawiamy Państwu najwybitniejszej jakości dywany wełniane, które nadają się nie tylko w pokojach u osób z rozlicznego typu alergiami. Idealnie harmonizują z wieloma wnętrzami, bowiem posiadają nieszablonowe wzornictwo i subtelne, naturalne, ciepłe tony. Wybierać można pośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC uzyskane są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie odpowiedni właściwie do jakiegokolwiek wnętrza. Owcza wełna jest delikatna, miła w dotyku i gwarantuje ciepło. Nie musicie Państwo więc obawiać się w chłodne, bądź zimne dni, mało komfortowego odczucia dywanu pod nogami w jesienny ranek. Podszycie ma grubość 7 mm i jest odporne na ścieranie i nietrudne w utrzymaniu czystości. Dywany tego typu wykonywane są przez rodzimego (konkretnie białostockiego) wytwórcy – Angella S. A. Co niezwykle istotne – są wytrzymałe na działanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są wyrabiane z niebarwionej wełny owczej, a barwa bazuje na odcieniach jasnych, naturalnych – brązu i szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są tworzone ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz charakteryzują się nadzwyczajnie modnymi odcieniami. Uatrakcyjnią każde współczesne pomieszczenie. Angella FOLK to dywany wyplatane przemysłowo korzystając z procedury Axminster. Zostały wyróżnione oraz nagrodzone na wielu renomowanych wystawach i targach zagranicznych. W ich składzie jest 80% wełny i 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji charakteryzuje się historycznym, ludowym stylem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN uformowane zostały w 100% z naturalnej wełny przy zastosowaniu techniki plecenia Wilton. Wielkość runa osiąga 8 mm, natomiast waga jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja charakteryzuje się: preparacją antymolową, wspaniałym osłabianiem dźwięków w pomieszczeniach oraz jest wyjątkowo wytrzymały na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS mają wzorzec znany od lat. Wykonane zostały w 100% z wełny pochodzenia naturalnego niebarwionej.

Zapraszamy do sklepu: Dywany dziecięce