Muzyka relaksacyjna – Twój lepszy dzień
26 sierpnia, 2016
Dywany wełniane dziecięce nowoczesne na zamówienie
Dywany nowoczesne – ciekawe wzornictwo i atrakcyjne ceny
7 września, 2016

Wybierasz się nie długo Gdańska? To cudowne miasto, z fascynującą historią, ściąga co roku wielu podróżnych, co zazwyczaj sprawia nie małe kłopoty komunikacyjne. W godzinach po południowych transport z lotniska to prawdziwe wyzwanie nie mówiąc już o szybkim dojechaniu do centrum. Czas mija a przecież podczas podróży pragniemy zobaczyć jak najwięcej. Co tu uczynić, by mądrze wyminąć korki i nie wydać zbyt wielu pieniędzy? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rad jak podróżować po Gdańsku i okolicach bez żadnych niedogodności

Citybreak, czyli w wolnym tłumaczeniu ,weekendowa ucieczka do miasta to zyskujący na popularności trend w podróżowaniu. Co raz więcej ludzi pragnie wyjechać na weekend z domu stąd też postanawia wyjechać do innego miasta. Tanie linie lotnicze proponują zniżkowe bilety do najatrakcyjniejszych miast Europie, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie bezproblemowo dotrzeć do dowolnego miejsca i napawać się urokami podróży. Gdańsk, będąc jednym z z najbardziej znanych miast w Polsce, jest w każdym roku szeroko oblegany przez rodzimych, jak i zagranicznych turystów. Czar zwiedzania znika, gdy musimy stać w korkach, lub wyczekujemy na spóźniający się autobus. Jak to naprawić? Takie pytanie pada z ust wielu złych zwiedzających. My tymczasem posiadamy konkretne lekarstwa na ten kłopot.

Złap taksówkę i nie czekaj

Tak, taxi to jedno z najdoskonalszych rozwiązań dla osób oczekujących na transport z lotniska, jak i dla tych, których goni czas. Każdy doświadczony taksówkarz wie, jak skutecznie omijać jakiekolwiek korki na najbardziej obleganych ulicach miasta. Siedząc wygodnie w klimatyzowanej taksówce, ekspresowo dotrzesz do wskazanego przez Ciebie miejsca, niezależnie od tego, czy będzie to Aquapark w Sopocie, czy Jarmark Dominikański w Gdańsku. My, polecamy Wam taxi Gdańsk Shuttle, które zaopatrzone są w foteliki dla dzieci, bezprzewodowy internet i pojemny bagażnik, który pomieści dosłownie wszystko. Firma ta oferuje również kompletne wycieczki po Gdańsku i po okolicznych atrakcjach, co zaświadcza o jej praktycznym podejściu do usług komunikacyjnych. Zapewniamy, że nie zapłacicie więcej niż w konkurencyjnych firmach przewozowych, zyskując w dodatku konkretne wskazówki turystyczne i znakomitej jakości obsługę.

Wypożycz rower i oszczędzaj

Trzeba to stwierdzić otwarcie – rowery osiągnęły obecnie szczyt popularności jak dziś. W ważniejszych miastach z łatwością można odszukać systemy miejskich rowerów. Wynajęcie rowerów miejskich trwa chwilę i nie rujnuje naszych portfeli. Rower możemy oddać w dowolnym miejscu, co sprawia, że co raz więcej turystów zwiedza miasta korzystając z dwukołowców. System miejskich rowerów Nextbike dostępny jest także w Gdańsku. Wystarczy założyć konto na ich stronie, wpłacić pieniądze na swoje konto i tylko wypożyczyć jakikolwiek rower. Przez pierwsze 20 minut nic nie płacisz. Następnie płacimy jedynie 1 zł za 1 60 minut wypożyczenia. Następna godzina kosztuje 3 złote, a każda następna 4. Warto jest tylko pamiętać, że nie można wynajmować roweru dłużej niż 12 godzin jednego dnia, gdyż zagraża to karą finansową. Jeśli jesteś aktywnym turystą rower miejski to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

Słynna SKM zawiezie Cię wszędzie

Gdańsk, to wyjątkowe miasto gdzie po za taksówkami oferującymi interesujące wycieczki, funkcjonuje także szybka kolej miejska. SKM to nazwa którą rozumieją wszyscy, którzy kiedykolwiek choć raz odwiedzali Trójmiasto. Ekspresowe pociągi kursują każdego dnia, od rana do wieczora między Gdańskiem a Gdynią, zapewniając podróżnym wygodę i lekkość podróżowania. Kolejki działają bez żadnych opóźnień i dojeżdżają w okolice najważniejszych miejsc turystycznych, jak i biznesowych. Bilet do 6 przystanków kosztuje jedynie 3 złotych co sprawia, że SKM to idealne rozwiązanie dla podróżujących cenią swój czas i fundusze. Z SKM dojedziesz w dowolne miejsce, w bardzo krótkim czasie.

Taxi Gdańsk, SKM, czy może rower miejski? Wszystko zależy do Ciebie. Każda z tych propozycji umożliwia błyskawiczny dojazd w wskazane miejsce, bez potrzeby czekania w korkach. A przecież wybierając się na szybkie zwiedzanie, nie chcemy tracić żadnej minuty. Pomysłowy turysta zazwyczaj wyszuka jakieś alternatywne rozwiązanie. W Gdańsku czekają na Ciebie nie tylko atrakcyjne zabytki. Świetnie zagospodarowana plaża, ekskluzywne kawiarnie i zabawy dla najmłodszych, to to na co mogą liczyć przyjezdni. W Gdańsku nie ma miejsca na nudę.

Gdańsk Shuttle, to firma która usługi transportowe powiązane z zwiedzaniem. Ta nowoczesna forma podróży cieszy się co raz większą popularnością wśród podróżujących. Możesz zarezerwować konkretną wycieczkę na stronie internetowej firmy. Organizowanych opcji jest mnóstwo – od zwiedzania atrakcji Gdańska po przejażdżkę na zamek w Malborku. Firma gwarantuje kompletną organizację wypraw, wraz z rezerwacją potrzebnych biletów wejściowych. Prowadzący w trakcie prowadzenia taksówki, przedstawiają nam historię zwiedzanych zabytków. Taxi Gdańsk, to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Niskie ceny za przejazd i luksusowe samochody to cechy, które wyróżniają tą firmę. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej: gdansk taxi.