Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja – nowoczesne usługi w Twoim telefonie
11 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka PUR – nowoczesne metody ociepleń
15 października, 2016

Naprawa telewizorów w Łodzi

Serwisowanie telewizorów w Łodzi naprawa ustawianie programów

Naprawa i serwis telewizorów w Łodzi

Dlaczego właśnie naszej firmie można zaufać?

Oferujemy kompetentne usługi w dziale naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP na terenie Łodzi oraz w miastach sąsiednich. Zajmujemy się głównie naprawą telewizorów firm Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony oraz sporo innych. Na terenie Łodzi dojeżdżamy nieodpłatnie. Należy starannie zapoznać się z naszą propozycją, ponieważ nie wszystkie naprawy mogą być przeprowadzone w domu Klienta. Istotniejsze naprawy realizujemy w siedzibie firmy. Zainteresowani spoza Łodzi, np. z Poznania, Warszawy czy Krakowa, mogą liczyć na atrakcyjne stawki naszego dojazdu. Zapewniamy tylko nowe elementy wymienne do telewizorów, ponieważ wszelkie „imitacje” potrafią po prostu nie być odpowiednie bądź pracować, jednak tylko przez niezmiernie krótki okres. Zdarza się, że to właśnie one powodują usterkę sprzętu. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD bądź plazmy, nie jest możliwa do przeprowadzenia u Odbiorcy, to zapewniamy, iż zostanie ona wykonana w przeciągu 24 h. W sytuacji gdy telewizor będzie domagał się niemałej reperacji, termin ten zostanie właściwie przedłużony. Odbiorca będzie o wszystkim rzetelnie przez nas zawiadomiony podczas szukania nieprawidłowości.
U nas Klient rozlicza się wyłącznie za profesjonalne i terminowe ukończenie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie oddawaj swoich pieniędzy „naciągaczom”, osobom, które planują zarobić za samo „sprawdzenie” naruszonego telewizora. Każdy Interesant dostaje od nas rachunek po ukończeniu zlecenia. Obiecujemy przystępne odpłatności: za konserwację telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki nam Usługobiorcy oszczędzają mnóstwo czasu, jaki najczęściej musieliby poświęcić na wyszukiwanie stabilnej firmy po wizytacji „pseudofachowca” oraz pieniądze.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Proponujemy zrealizowanie dwóch sposobów napraw telewizorów: w lokalu u Kontrahenta i we własnej specjalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi obejmuje: serwis telewizorów z kineskopem, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie nowoczesnego urządzenia rtv wraz z pomocniczymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów i dostrojenie wszystkich programów telewizji kablowej. Tymczasem do konserwacji przeprowadzanych w pracowni kwalifikuje się poważniejszą naprawę telewizorów LCD, plazmowych oraz LED. Tutaj mamy wszystkie niezbędne akcesoria pomiarowe, diagnostyczne i dokumentację, dzięki którym renowacja tak supernowoczesnego telewizora jest osiągalna w szybkim terminie. Poważniejsze naprawy należy najpierw z nami skonsultować, albowiem potrafią trwać one dłużej – zwłaszcza, jeśli będą potrzebne części zastępcze z hurtowni bądź ze sklepów elektronicznych. Zainteresowany chcący przywieźć samemu telewizor do naszej pracowni, powinien koniecznie dodać do niego pilot oraz stopkę (nie są niezbędne przewody zasilające oraz opakowanie). Nasza oferta obejmuje jeszcze przestrajanie sprzętu. Telewizja analogowa została definitywnie wyłączona z masowego zastosowania. Pomimo alternatywy odbioru obrazu w jakości cyfrowej, niemało osób dalej nie przestroiło swoich dawniejszych telewizorów. Dzięki nam dostosowanie sprzętu odbędzie się błyskawicznie, fachowo oraz w przyjaznej atmosferze. Nie stanowi dla nas problemu przestrojenie telewizorów, które przywędrowały z zagranicy oraz pracują w trybie PAL (w standardzie fonii NICAM bądź DK). Starsze telewizory możemy w prosty sposób zmodernizować, m.in. zamieniając głowicę na tuner posiadający pełne pasmo kablowe hyperband.

Dopasowujemy termin wykonania usługi do potrzeb Klienta

Na wszelkie wykonane usługi, tj. naprawa telewizora LCD czy serwis odbiornika plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Jej długośćod sześciu miesięcy do roku. Jeżeli zdarzy się jeszcze ta sama wada, to zapłacimy wydatki przeznaczone na jej naprawę. Z naszą firmą każdy Zainteresowany ma możliwość negocjacji zapłaty indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeśli zamierzacie Państwo umówić wizytę domową, prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio – najlepiej telefonicznie. Docieramy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Koziny, osiedle Bronisin, osiedle Dąbrowa, osiedle Grabieniec, osiedle Charzew, osiedle Kochanówka, osiedle Marysin, osiedle Mileszki, osiedle Feliksin, osiedle Nowe Rokicie, osiedle Helenówek, osiedle Huta Jagodnica, osiedle Radogoszcz, osiedle Jagodnica, osiedle Pienista, osiedle Stare Chojny, osiedle Stoki, osiedle Sąsieczno, osiedle Wiączyń Górny, osiedle Zarzew, osiedle Zielony Romanów czy osiedle Żabieniec. Ponadto u nas możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki oraz jedynie w naszej firmie znajdziecie ultranowoczesne mierniki grubości lakieru.

Dla wielu przedsiębiorców motywacji do prowadzenia działalności gospodarczej dostarczają zadowoleni Klienci – Svetlana Gudkova

Jeśli interesują Cię usługi firmy Serwis TV kliknij w link Naprawa telewizorów LCD