Kurs na pojazdy uprzywilejowane w ODTJ Toruń
8 czerwca, 2015
Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Depilacja laserem medycznym ramion
6 marca, 2016

SeedArt to fachowcy w kwestii projektowania ogrodów. Nasze prace cechują się detalizmem i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Wykorzystujemy niesztampowe koncepcje i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma projektująca ogrody Seedart to perfekcja w każdym calu.

Firma ogrodnicza SeedArt oferuje:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów dla każdego

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Podczas pierwszej wizyty zapoznajemy się z oczekiwaniami naszych Klientów, aby dalej dobrać do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Każdy z naszych Klientów jest inny, a tym samym wyjątkowy, dlatego też każdy, zaprojektowany przez nas ogród charakteryzuje się indywidualizmem i oryginalnością stylu. Projektując ogrody bierzemy pod uwagę takie czynniki jak umiejętności i możliwości czasowe, oczekiwania wobec przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz preferencje Klientów. Szczegółowe pomiary i dokładna analiza kondycji podłoża i poziomu nasłonecznienia działki pozwala nam na zbudowanie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Zakładanie ogrodów

W fazie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, korzystając z specjalistycznego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i wyposażymy glebę w niezbędne składniki odżywcze. Na gotowym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak kwietniki, rabaty kwiatowe, oczka i kaskady wodne, skalniaki, place zabaw dla dzieci, mini boiska sportowe, a także tarasy. Budowane przez naszą firmę ogrodniczą ozdoby ogrodowe opierają się na naturalnych surowcach, takich jak drewno, kamień czy skała. Budujemy także całościowe instalacje wodne, które znacznie upraszczają pielęgnację roślin w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od podstawi to tak szybko, jak to możliwe.

Profesjonalne zakładanie trawników

Nasza firma ogrodnicza zajmuje się także zakładanie trawników. Możemy stworzyć dla Państwa atrakcyjny i zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Własnoręcznie tworzymy mieszanki traw, które najlepiej urosną na danym terenie. Trawnik z rolki jest szczególnie polecany osobom, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Z kolei trawnik z siewu to idealna opcja dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa jest materiałem budowlanym, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Budowane z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Firma ogrodnicza SeedArt specjalizuje się w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Mamy możliwość stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i odpowiednio dostosować kolor który będzie pasował do otoczenia. Tworzymy nawierzchnie z kostki brukowej takie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako profesjonalna firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, które polegają przede wszystkim na nawożeniu, podlewaniu i przycinaniu roślin ogrodowych. Dodatkowo zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, a także chronimy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie utrzymania ogrodu.

Posiadamy maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć profesjonalne usługi ogrodnicze. Bogata wiedza na temat roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne kolorowych i kusząco pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny gleby wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po chwili spędzonej z Tobą możemy określić Twoje oczekiwania i znaleźć dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Zrealizujemy Twoje sny o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Dbamy o to, aby zaprojektowany przez nas ogród wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Projektowanie ogrodów Bydgoszcz – odkryj nasz realizacje na naszej stronie internetowej