Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG
24 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Otwieramy firmę – wybieramy formę opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne sal Toruń

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji ślubnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje na ślub nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były miło wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą odpowiadały parze młodej oraz podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji weselnych w kościele jest stworzenie niesamowitego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich zbyt dużo, by nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się głównie na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego i bocznych naw. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece nadają wnętrzu unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, aby nie zawadzały gościom w swobodnym przemieszczaniu się oraz nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych latarenek i świeczników, które nie tylko nadadzą uroku wystrojowi, ale również ochronią przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z satyny lub tiulu. Rozwiesza się je wzdłuż ławek, aby stworzyć korytarz, jakim para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być nieozdobione, jednak równie dobrze można dodatkowo przystroić je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można wyłożyć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia i nada mu elegancji. Zazwyczaj takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe we wszystkich miejscach, jakie para młoda zamierza ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych i nie stosować sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można umieścić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na ślub uświetni też wystrój sali lub będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, to dość kosztowna ozdoba.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Dekorując samochód też można wykazać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu limuzyny, można ją także udekorować ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Nadal do najpopularniejszych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się z tyłu auta i są one osiągalne w wielu kolorach i wzorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, koralikami, kokardami nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpasują się w motyw przewodni uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które ozdobią salę weselną, są kluczowym elementem, który trzeba wybrać, planując wesele. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a potem otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Dużą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także gra świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zwykle bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce wesela, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań młodej pary. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by zbudować wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przystrojenie go wymaga dbałości o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na wesele są pokrowce, które dobiera się pod względem kolorów i wzorów. Ponadto jest wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł i oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą wzruszającą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami weselnymi jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne