Klimatyzacja do biura Toruń
21 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow
Dekoracje weselne sal Toruń
28 sierpnia, 2019
Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia LPG to innowacyjny zabieg, którego zadaniem jest ukształtowanie sylwetki, poprzez walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, rozstępami czy cellulitem. Ten nowy patent to rodzaj masażu mechanicznego, wykonywanego przy zastosowaniu specjalnej głowicy, jaki daje klientkom niezwykły relaks i komfort. Tego typu leczenie jest zupełnie bezinwazyjne i pozwala na wygładzenie skóry zaledwie po kilku zabiegach. Zostało utworzone dla kobiet i dla mężczyzn, którzy marzą o pięknej sylwetce bez ścisłej diety i wyczerpujących ćwiczeń. Endermologię można stosować na całym ciele lub miejscowo na przykład na udach, pośladkach, brzuchu czy twarzy.

Na czym polega Endermologia LPG ?

Endermologia LPG przeporwadzana jest przez specjalistycznie przeszkolonego lekarza lub kosmetologa. Pierwszy zabieg poprzedza konsultacja, podczas której specjalista odbywa z pacjentem krótki wywiad, dzięki któremu oceni styl życia, ogólny stan zdrowia oraz wniknie w problem i związane z nim oczekiwania.

Przeznaczona do zabiegu maszyna, została zaopatrzona w opatentowane rolki umieszczone w głowicy. Cykl masażu działa na zasadzie zasysania i ugniatania skóry w różnych kierunkach o dostosowywanej sile, który stymuluje proces lipozy – uwolnienia tłuszczu , przyspiesza krążenie krwi i metabolizm, a do tego wspiera usuwanie toksyn z organizmu i produkcję elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego.

Na czas trwania zabiegu pacjent ma specjalny jednoczęściowy kostium, który podnosi komfort i przeciwdziała zaciąganiu włosków oraz szczypaniu skóry, a przy tym ułatwia przesuwanie rolek. Właściwie wyregulowana i dostosowana do pacjenta siła masażu sprawia, że zabieg nie wymaga znieczulenia, jest zupełnie bezbolesny, a jego działanie wpływa na dobre samopoczucie. Zwykle zabieg trwa od 30 do 45 minut, a dla wypracowania doskonałych efektów zalecane jest przyjecie serii 10 – 20 zabiegów, pobieranych w częstotliwości 2 – 3 razy w tygodniu.

Jakie są efekty zabiegu?

Endermologia LPG przynosi wiele dobrych efektów. Już po 3 zabiegach, są one widoczne: usunięty nadmiar tkanki tłuszczowej wyraźnie powoduje zmniejszenie obwodów kolejnych partii ciała, co korzystnie działa na wygląd sylwetki, która wspaniale się wyszczupla i modeluje. Na dodatek cellulit zostaje pomniejszony, a rozstępy, blizny i zmarszczki są o wiele mniej zauważalne i mocno wygładzone. Endermologia LPG posiada też świetny wpływ na skórę. Pomaga ją ujędrnić i rozświetlić, dzięki czemu skóra nie jest już wiotka, a zregenerowana i odmłodzona. Dodatkowymi efektami zabiegu są pobudzenie krążenia krwi i limfy, zminimalizowane obrzęki i ogólne rozluźnienie mięśni.

O czym należy pamiętać po przyjęciu zabiegów Pielęgnacja ciała po zabiegach

W wyniku endermologii LPG mogą ukazać się nieliczne siniaki, a na 3 – 4 dni skóra może być punktowo czuła na dotyk, z tego powodu niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniej pielęgnacji. Jest to takie istotne z uwagi na to, że poprawna dbałość o samopoczucie i stan zdrowia pomoże w zatrzymaniu efektów endermologii na dłużej.

Trzeba w głownej mierze pić dużo, najlepiej 2 – 2,5 litra, wody niegazowanej, która wspiera usuwanie tkanki tłuszczowej i toksyn z organizmu. Równie kluczowe jest przestrzeganie zdrowej diety. Przede wszystkim korzystne będą pokarmy z niską zawartością sodu, soli, tłuszczów oraz niewielkim indeksem glikemicznym.

Zatrzymaniu ciągłych efektów endermologii pomaga także systematyczna fizyczna aktywność. Trzeba jednak uważać, żeby nie przeciążać organizmu i stosować lżejszą formę gimnastyki, która wesprze w zachowaniu zdrowia i sprawności, a także przysłuży się do ciągłego spalania tłuszczu.

Trzeba też zadbać o właściwe nawilżenie ciała, zwłaszcza w miejscach, gdzie były obecne cellulit, blizny albo rozstępy. W tym celu warto stosować balsamy albo emulsje ujędrniające. Zawarte w nich składniki spotęgują działanie i zwiększą satysfakcje z zabiegu.

Zalecane jest, aby po skończeniu serii zabiegów, na niej nie poprzestawać. Korzystanie z zabiegów przedłużających efekty raz na miesiąc lub dwa, przeciwdziała ponownemu zaleganiu tłuszczu w tkankach.

Przeciwwskazania wykonywania endermologii LPG

Mimo wszystkich zalet endermologii LPG i działania, które jest zupełnie nieinwazyjne i bezpieczne znajdzie się wiele przeciwwskazań, do przeprowadzenia tego zabiegu. Większość z nich łaczy się bezpośrednio ze stanem zdrowia i kondycją organizmu pacjenta. Do najbardziej istotnych należą przed wszystkim najcięższe choroby, czyli na przykład aktywne nowotwory lub choroby krwi (wraz z przyjmowaniem leków np. przeciwzakrzepowych) i układu krążeniowego, jak żylaki i zapalenie żył.

Wykluczeniem są też urazy i choroby skóry (na przykład bielactwo), przepuklina oraz infekcje. Poddawanie się zabiegowi nie jest też wskazane kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią. Najszybciej, endermologię LPG można przeprowadzić 5 miesięcy po zwyczajnym porodzie dziecka i przy cesarskim cięciu po 7 miesiącach.

W przypadku osób, które mają założone implanty lub kolczyki nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu, jednak trzeba pominąć te części ciała w ciągu endermologii LPG. Nie należy też poddawać zabiegowi tych sfer, gdzie są tłuszczaki, pieprzyki, nowe blizny albo w stanie zapalnym. Te miejsca również należy ominąć.