prawnik toruń skuteczny adwokat kancelaria adwokacka przedawnione długi
Czy przedawnione długi trzeba spłacać? Porady prawnika
28 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie ślubów
14 maja, 2017

Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Zabawa weselna jest nadzwyczajną imprezą rodzinną, jaka powinna na dobre zakorzenić się w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Dobrze by było w przypadku, jeśliby przywoływała oczywiście ciepłe wspomnienia. Każda para śni o wyjątkowym, eleganckim i porywającym weselu. Czyli takim, na którym uczestnicy imprezy będą świetnie się bawić z zachowaniem kultury oraz smakiem do do ostatnich chwil.

Bezalkoholowe wesele i zabawa do białego rana

Dziś co chwilę widzimy treści reklamowe wyróżniające napoje alkoholowe, papierosy oraz kolejne używki, przykładowo kawę. Najczęściej niedojrzałe osoby rozważając wesele pragną usatysfakcjonować wszystkich, zaś jedyną drogą okazuje się być alkohol. Gdy go dużo pijemy przestajemy cokolwiek kontrolować i zupełnie nie denerwują nas już złośliwe docinki teścia, wrzask najmniejszych gości i swąd skrętów unoszący się nad nimi (mimo że osobiście absolutnie nie palimy). Dj na wesele, wykwintne zakąski i główne posiłki, przeróżnego rodzaju rozrywki oraz niezwykła atmosfera – to wszystko właściwie wystarczy. Wstrzemięźliwość na tych uroczystościach zdarza się ogromnie rzadko, lecz od kilku lat sporo małżeństw zaczęło popierać niniejszy styl. Dlaczego? – z uwagi na dzieci, jakie po prostu nie mogą obserwować krewnych pod wpływem mocnych alkoholi, zaś z drugiej strony – jest to wyznacznik dorosłości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, nie tylko wchodzących w skład Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „dobra impreza absolutnie nie zależy od ilości wypitego alkoholu” albo „wcale nie potrzeba napojów z alkoholem, żeby doskonale się bawić”. W przypadku uroczystości weselnych jest to o tyle niesamowite, bo w naszym kraju przytoczone okazje z pokolenia na pokolenie były obficie zakrapiane. Małżeństwa, jakie zdecydowały się istotnie na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, niejednokrotnie słyszały niemiłe docinki, odtrącenie szansy uczestnictwa w imprezie bądź wyrażenia „co ludzie powiedzą”. O ile zaproszenie nieamatorskiego wodzireja na wesele wcale nie jest niczym oryginalnym, to brak napojów wysokoprocentowych – jak najbardziej.

Co powinien robić DJ na takim weselu?

Udane przyjęcie to doświadczony DJ na wesele z Bydgoszczy i kompozycja dopasowana do gustów uczestników imprezy. To rzeczywiście on planuje scenariusz uroczystości oraz tworzy przeróżne zabawy. Na weselu bez napojów alkoholowych jest dosłownie konieczny. Fachowy DJ to gwarancja wspaniałej imprezy chociażby przez dwa dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego podstawowe cele? Poza tym, iż jest odpowiedzialny za muzykę, to każdorazowe widowisko powinno koniecznie być przez niego odpowiednio wcześnie deklarowane i pociągnięte. Każdy gość ma się dobrze bawić, chociażby ten wyjątkowo niepewny. Praca wodzireja zaczyna się zazwyczaj od wyznaczenia uczestnikom ich krzeseł, natomiast potem – razem z kolejnymi wydarzeniami – razem śpiewa z gośćmi, uczy ich tańca, organizuje rozmaitego typu animacje. Wszystko to robi w sposób żartobliwy, lecz absolutnie nie niewłaściwy. Wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, przede wszystkim na uroczystościach bez alkoholu. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi niemało wymagają i to przez bardzo długi czas w porównaniu do takich, którzy już na początku uroczystości są pod wpływem alkoholu.

DJ na wszystkie okazje

Bez napojów z alkoholem w dużej części przypadków może toczyć się mnóstwo klasycznych potańcówek, np. wieczory kawalerskie, imieniny, rocznice ożenku. Zamiast marnotrawić pieniądze na czysty alkohol, wino i szampana, powinniśmy wykazać się trochę lepszą fantazją. Wieczór kawalerski czasami może trwać chociażby parę dni, zaś w trakcie imprezy Panna Młoda jest przygotowywana do pełnienia roli doskonałej żony. Taki stan rzeczy tyczy się wieczorów kawalerskich, podczas jakich absolutnie nie powinny pląsać półnagie tancerki. Imprezy oraz rozmowy bez napojów z alkoholem są dobrą alternatywą zwłaszcza dla tych opracowywanych w klasycznym tonie. Najczęściej Mężowie odpowiadają, iż planują bawić się znakomicie na urodzinach, zaś nie tylko dzień później chwalić się przyjaciołom ile maksymalnie udało im się spożyć różnych trunków. Napój alkoholowy służy najpierw do tego, by „zakrywać” ważne rzeczy, np. brak odczuwania satysfakcji ze zdarzenia, przywiązania do rodziny (bądź ogólnie więzi społecznych) lub pejoratywnego odczuwania egzotycznej kultury. Zazwyczaj ludzie nie chcą się pobierać, bo nie mają funduszy na alkohol i właściwie nie doświadczają głębszego powodu takiego wydarzenia. Bynajmniej nie chodzi tutaj naturalnie jedynie o alkohol, bowiem kosztów związanych z ceremonią w Kościele i weselem jest znacznie więcej.

Chrzciny, sylwester i różne inne domowe zabawy bez żadnych trunków nie odróżniają się naprawdę niczym od owych normalnych. W określonym miejscu gra legendarny DJ, na twarzy gości zwyciężają uśmiechy, Młoda Para tańczy w chmurach, rodzice jednej oraz drugiej strony stoją przejęci. Nie ma odurzającego alkoholu, przez jaki niejednokrotnie owe radosne chwile odchodzą w niepamięć i zastępuje je zawziętość, brak wrażliwości, uszczypliwość oraz awantury uczestników.

Jeżeli planujesz wiedzieć o wiele więcej, wejdź tu – www.dj-bydgoszcz.pl