Kostka brukowa Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera
15 września, 2020

System enova365

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że zarządzanie przedsiębiorstwem staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesności używanych metod technologicznych.

Czym jest system ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą przez cały czas, integrujących i ułatwiających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości doboru modułów oraz zwiększenia ich ilości z uwagi na format potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na wszechstronne zarządzanie firmy, wspiera sterowanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszelkie pola działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Usprawnia dostęp pracowników do danych, a jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, działając w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy posiada ugruntowaną pozycję w branży, enova365 proponuje funkcjonalne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w każdej chwili można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system enova365?

Chociaż moduły mogą funkcjonować niezależnie, taka sama baza danych dla każdego z zakupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, pozwala na udostępnianie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy ten tego potrzebuje. Używanie systemu pozwala na wprowadzanie szablonów systemów pracy, wydzielanie obowiązków oraz wypisywanie zestawień i raportów. Działa: gromadząc, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić wymianę informacji i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pozwala usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, oferującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły oraz organizuje szkolenia z obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Możliwości licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że firma staje się dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizacje oprogramowania do nowych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy wolą zakupy na własność albo pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia oprogramowania do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to kolejna opcja usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla przedsiębiorstw, które nie przewidują inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz usunięcie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony dostęp do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, pozwala na pracę na wysokim poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system wzrasta wraz z firmą, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

partner enova