Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja
Depilacja laserowa – zabieg medyczny, czy estetyczny?
12 marca, 2017
Tonery lublin - tusze Lublin - Tonery do drukarek Lublin - zamienniki do drukarek lublin
Gdzie kupić tusze i tonery do drukarek?
13 marca, 2017

Katalog firm – dobry sposób na reklamę w Internecie

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W czasach wciąż modernizowanych algorytmów co raz ciężej jest odkryć najlepszy sposób na efektywne pozycjonowanie stron www. W trakcie całego roku Google wprowadza około 500 aktualizacji do swoich algorytmów, co podwyższa precyzję indeksowania stron www. Tak niedawno bo kilka lat temu jedną z najlepszych strategii pozycjonowania było katalogowanie stron. A jak dziś prezentuje się mechanizm dodawania stron do katalogów z pozycji uaktualnionego algorytmu Pingwin? Udowodnimy Tobie na przykładzie jednego z naszych Kontrahentów, że bezpłatna wizytówka w katalogach internetowych to nadal znakomite rozwiązanie na uzyskanie wartościowych linków, no i naturalnie wysokiej pozycji w Google. Sprawdźcie zatem jak katalog firm może wpływać na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych.

Jak działa bezpłatny katalog firm?

Na starcie zacznijmy od tego, do czego służą bezpłatne katalogi firm. Są to zwyczajne strony internetowe o dość nietypowej funkcji, jaką jest gromadzenie najistotniejszych informacji o przedsiębiorstwach oferujących usługi w całej Polsce, jak i w innych krajach. W indywidualnym wykazie firm publikowane są tysiące bezpłatnych wizytówek przedstawiających między innymi rodzaj działalności firmy i odsyłające do samej strony głównej oznaczonego przedsiębiorstwa. Nieodpłatna wizytówka w katalogu firm ma najczęściej funkcję opisu, gdzie my jako klienci możemy obok informacji związanych z kontaktem umieszczać także odpowiednie frazy kluczowe. Spójrzmy w tym momencie jak kształtuje się mechanizm dodawania wpisu o swojej firmie do bezpłatnego katalogu. Na starcie powinniśmy określić kategorię tematycznie związaną z działalnością naszej firmy. Mamy także swobodę wyboru adekwatnej podkategorii. Później wpisujemy adres witryny internetowej swojej firmy z przymusowym http:// na początku. Zostanie wygenerowany dla nas unikatowy formularz, który należy dokładnie wypełnić. Teraz możemy wybrać kilka metod – dodać wizytówkę bezpłatnie (pojawi się w powszechnych wynikach) lub uiścić opłatę za reklamowanie wizytówki (dzięki temu będzie ona wyświetlona na stronie startowej katalogu). Chcąc zrekompensować administratora katalogu masz możliwość umiejscowić na swojej witrynie link zwrotny. Jest to jednak alternatywne działanie.Po wszystkim wystarczy kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i poczekać na akceptację moderatora. Bezpłatna wizytówka w katalogu firm to doskonały sposób na uzyskanie cennego linku do swojej strony. Dobrze, zobaczmy jeszcze, jak katalogowanie wpływa na mechanizm pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Zaprezentujemy Ci teraz przykład jednego z naszych Kontrahentów, który kupując usługę dodania bezpłatnej wizytówki, zmienił miejsce swojej strony www w Google, pozyskując kilku nowych Klientów tygodniowo. Pan Piotr dodał swoją wizytówkę dokładnie 4 miesiące temu. Zgodził się na to abyśmy monitorowali jego witrynę na potrzeby przetestowania wydajności katalogowania. Pierwotnie, zanim wizytówka została zaindeksowana praktycznie nikt nie śledził strony Klienta. Zaledwie kilka wejść w ciągu kilku dni. Po kilku dniach informacja o nowo opublikowanej wizytówce w naszym katalogu trafiła do Google. W związku z tym, że page rank naszego nieodpłatnego katalogu jest bardzo dobry, link kierujący do witryny Pana Piotra został przez roboty Google odebrany jako bardzo pożyteczny. Przez kolejne kilka dni pozycja witryny Pana Piotra w Google zaczęła się zmieniać. Finalnie po przyłączeniu bezpłatnej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Pana Piotra ustawiła się na 20 miejscu. Wcześniej zajmowała pozycję 32 przez długi okres czasu, więc był to dość znaczny skok.To nie był jednakże finał naszej współpracy. Pan Piotr był tak bardzo usatysfakcjonowany z pierwotnych rezultatów, że zdecydował się zainwestować w promowaną wizytówkę. Taka usługa w naszym portalu kosztuje wyłącznie 3 złote + VAT za 1 miesiąc publikacji. Okazało się to wystarczające, żeby strona internetowa Pana Piotra znalazła się na 1 stronie naturalnych wyników wyszukiwania, a właściwie na 8 pozycji. Sprawiło to, że suma Klientów ciekawych usług Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z opisanego przypadku można wywnioskować dwie kwestie – darmowe katalogi stron to stale idealny sposób na wzmocnienie pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google, a także znakomita forma reklamy w internecie.

Zalety bezpłatnego katalogu firm

Dlaczego dobrze jest zdecydować się na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu firm? Katalog internetowy wykonany przez naszą agencję to moderowany i wciąż uaktualniany spis stron www. i firm świadczących usługi w naszym państwie. Kilkadziesiąt razy w tygodniu wstawiamy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji pozycja naszego bezpłatnego katalogu stale wzrasta. Kolejnym walorem są silne zabezpieczenia wprowadzane przez naszych programistów. Strona nie jest ofiarą włamań hakerskich, ani odwiedzana przez niepożądanych użytkowników. Następną korzyścią jest nowoczesna strategia katalogowania. Umieszczanie bogatych w wyrażenia kluczowe , oryginalnych wpisów wzmacnia efektywność pozycjonowania. Przykłady naszych Klientów pokazują jedno – darmowa wizytówka w katalogu firm to korzystna postać pozycjonowania. Już teraz zgłoś darmową wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej usługi wyróżnienia wizytówki w naszym katalogu firm. Pomożemy Ci wypromować Twoją firmę!