Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Okna PCV – porównanie najlepszych produktów
19 marca, 2013
Kurs na pojazdy uprzywilejowane w ODTJ Toruń
8 czerwca, 2015

Dziś zwracamy co raz większą uwagę na bezpieczeństwo na drogach. Chcemy aby nasz styl jazdy cechował się pewnością, dynamizmem i rozwagą. Bezpieczna jazda nie oznacza wcale wolnej jazdy. Nic bardziej mylnego. Bezpieczna jazda to przede wszystkim umiejętność, którą nabywa się wraz z doświadczeniem i przejechanymi w trasie kilometrami. Jeździć bezpiecznie oznacza prowadzić samochód tak, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości techniczne pojazdu i nowoczesne systemy hamowania. Nie zawsze mamy możliwość nauczenia się podstawowych zasad dotyczących stylu jazdy. Jednak co raz więcej placówek, takich jak nasza, oferuje specjalistyczne szkolenia bezpiecznej jazdy, podczas których ,łatwo i przyjemnie, dowiesz się jak lepiej prowadzić samochód.

Kurs jazdy defensywnej

Szkolenie jazdy defensywnej to jeden z elementów szkolenia ,które możemy Tobie zaproponować w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna to nic innego jak unikanie zagrożeń w ruchu drogowym, poprzez właściwe dopasowanie reakcji do danego bodźca. Podczas szkolenia nauczymy Cię jak wykorzystywać techniczne aspekty Twojego samochodu, aby podwyższyć poziom bezpieczeństwa na drodze. Pokażemy Ci jak rozpoznawać zagrożenia i działania innych osób, zanim wydarzy się wypadek. Zobaczysz także jak pogoda oddziałuje na styl jazdy i jak wyprowadzać auto z poślizgu na zakręcie. Wskażemy Ci ponadto, jak postępować po wypadku drogowym i jak zadbać o zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Szkolenie jazdy defensywnej wdraża pozytywne zachowania na drodze i kształtuje wyobraźnię kierowców. To jedno z najbardziej przydatnych szkoleń, szczególnie dla osób, które są kierowcami i na co dzień mają do czynienia z różnymi zagrożeniami na drodze.

Szkolenie jazdy ekonomicznej

Po za bezpieczeństwem na drodze ważny jest także ergonomiczny i ekonomiczny styl jazdy. Eko jazda to nie tylko chwilowy trend. To głównie efektywny sposób na większe oszczędności. Szokujące statystyki wskazujące na poziom emisji spalin i badania dotyczące chorób spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza dają do myślenia. Co raz więcej kierowców przekonuje się do ekonomicznego stylu jazdy, który ma niebagatelny wpływ na nasze środowisko, ale także zwiększa zawartość naszego portfela. Zasady ekonomicznej jazdy będziesz mógł poznać w teorii i w praktyce w trakcie organizowanego przez naszą szkołę jazdy kursu ekonomicznej jazdy. W trakcie szkolenia pokażemy Tobie jak optymalnie wykorzystać mechanizmy samochodu, aby płacić mniej za paliwo. Z nami zdobędziesz wiedzę jak zmieniać biegi, hamować silnikiem, dobrać prędkość do danych warunków drogowych i jak przewidywać postępowanie innych kierowców przy jednoczesnym uwzględnieniu teorii jazdy ekonomicznej. Kurs jazdy ekonomicznej to znakomita okazja na poprawę swoich umiejętności. Jest on skierowany przede wszystkim do osób zatrudnionych w transporcie drogowym, ale także do osób indywidualnych, które poszukują większych oszczędności na spalaniu paliwa i eksploatacji samochodu.

Kurs z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym stanie się nie długo obowiązkiem młodych kierowców. Jest to także znakomita okazja dla kierowców z bogatym doświadczeniem, którzy chcą zdobyć jeszcze lepsze kwalifikacje. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak ważny? Dlatego,że zwiększa się liczba wypadków w ruchu drogowym, które spowodowane są brakiem wyobraźni i niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Wiadomo, że od świeżego kierowcy nie można oczekiwać manewrów na poziomie doświadczonego uczestnika ruchu drogowego. Tym bardziej istotne jest uświadomienie go o przyczynach i skutkach wypadków. Kurs z ryzyka w ruchu drogowych przewiduje opracowanie takich tematów jak czynniki wypadków w ruchu drogowym, pierwsza pomoc przedmedyczna, przewidywanie niebezpieczeństwa na drodze i psychologiczne reakcje w trakcie prowadzenia samochodu. W trakcie zajęć praktycznych koncentrujemy się na manewrach drogowych, które pozwolą uniknąć wypadku w ruchu drogowym. zaplanowane są także zajęcia w symulatorze jazdy ekstremalnej i na płycie poślizgowej. Dzięki temu praktycznemu szkoleniu zyskasz pewność i umiejętności bardzo przydatne na co dzień.

Kto może wciąż udział w szkoleniu?

Tak naprawdę w kursie bezpiecznej jazdy może wciąć udział każdy kierowca. Wystarczą jedynie pozytywne nastawienie, dobre chęci i odpowiednia motywacja. Kurs bezpiecznej jazdy organizowany jest na naszych pojazdach, aczkolwiek uczymy także na prywatnych samochodach. Szczególnie polecamy ten kurs właścicielom dużych firm transportowych, którzy chcą zadbać o efektywną pracę i bezpieczeństwo swoich pracowników. Aby móc uczestniczyć w kursie wystarczy posiadać prawo jazdy w danej kategorii. Zajęcia prowadzone są w naszym ośrodku doskonalenia techniki jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy ustalana jest indywidualnie z każdą grupą. Możemy zapewnić Wam miłą obsługę, przystępne ceny i przydatne wskazówki.

Szkolenie bezpiecznej jazdy to idealny pomysł na prezent. W naszej szkole każde szkolenie organizowane jest z uwzględnieniem nowoczesnych teorii związanych z stylem jazdy. Jako wyspecjalizowana szkoła jazdy staramy się kształtować świadomość i wyobraźnię kierowców. Naszym priorytetem jest nauka kultury jazdy i wskazywanie granic, których przekroczenie grozi niebezpieczeństwem. W naszym zespole pracują jedni z najlepszych ekspertów w kraju, którzy bardzo mocno angażują się w propagowanie idei bezpiecznej jazdy. To oni sprawiają, że jesteśmy niezwykle skuteczni i świetnie zorganizowani. Nasz ośrodek nauki jazdy to miejsce , które zapewni Ci wspaniałą przygodę z samochodem.

Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń – http://www.odtj.net/kursy-jazdy-defensywnej-pojazdy-uprzywilejowane-cena/