projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie przyciągających plakatów
19 czerwca, 2016
Kotły gazowe, czy kotły stałopalne – które urządzenie wybrać?
27 lipca, 2016

W czasach masowych usług najważniejsze jest bezpieczeństwo towarów. Bez względu na rodzaj transportu każdy producent chce zapewnić wytworzonym produktom najlepszą jakość. Dba zatem o nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed odkształceniami i zbyt dużym nasłonecznieniem. Materiały do pakowania, bo o nich mowa, wytwarzane są z najwyższą starannością. Są trwałe pod względem mechanicznym, rozciągliwe i odporne na przedarcia. Zawsze tworzy się je z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, proponujemy naszym Klientom praktyczne rozwiązania w okazyjnych cenach. Codziennie rozmawiamy z różnymi Klientami. Rozumiejąc ich potrzeby zdajemy sobie sprawę z tego jakie są ich potrzeby co do właściwości artykułów do pakowania. Starannie dobieramy produkty do Państwa wymogów. Jesteśmy w stanie zaoferować takie produkty jak: kaptury foliowe, worki do węgla i siatka do owijania palet.

Siatka do owijania palet – wysokie standardy i elastyczność

Zjawisko kondensacji jest bardzo często najgorszym problemem z jakim walczą pracownicy zakładów przemysłowych. Zależnie od rodzaju towaru, zbyt obfite zawilgocenie może doprowadzić do jego zepsucia. Oferowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to artykuł który minimalizuje zjawisko kondensacji, jakie powstaje w wyniku zróżnicowania temperatur. Ta siatka umożliwia maksymalną wentylację ładunku i może być skutecznie używane do transportu, lub także zabezpieczania takich towarów jak wyroby mleczarskie, warzywa, owoce, czy drewno, które potrzebują najwyższego poziomu świeżości. Siatka elastyczna do owijania palet cechuje się dużą wytrzymałością na rozdarcie i dostęp promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet przygotowujemy zindywidualizowany do Państwa potrzeb produkt. Zapewniamy duży wybór wielkości jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, ponieważ jest bardzo praktyczna w użyciu.

Kaptury foliowe – maksimum komfortu, zero uszkodzeń

Proste pakowania produktów na paletach jest już w zasięgu Waszych rąk. Kaptury foliowe na palety idealnie nadają się do ochrony ładunku podczas długodystansowego przewozu. Nie przepuszczają niekorzystnych promieni UV i są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wytwarzamy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe potrzebują działania ciepła do całkowitego zamknięcia. Podczas zgrzewania precyzyjnie dostosowują się do kształtu i rozmiaru towaru, zapewniając najbardziej dokładne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety posiadają jeszcze jedną, istotną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w informującą Klientów grafikę, wydrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg są doskonałym nośnikiem reklamy, którą dostrzeże każdy odbiorca Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który doskonale ochroni Twój ładunek przez zniszczeniem i zawilgoceniem.

Atrakcyjne worki do węgla z nadrukiem

Worki do pakowania węgla prezentują estetyczny wygląd. Są one wytwarzane po to by zapewnić optymalne warunki przechowywania węgla i nowoczesną formę reklamy. Jako producent produktów do pakowania, zapewniamy także praktyczne rozwiązania marketingowe. Na każdym kupionym przez Ciebie worku zaprojektujemy ciekawą informację reklamową. Naszym zadaniem jest to świetny sposób na przyciągnięcie swoich Klientów i wpisanie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla tworzone są z wytrzymałych surowców o zróżnicowanych pojemnościach 5 – 50 kg . Na specjalne zamówienie Klienta robimy także worki o niestandardowych rozmiarach.

Siatka rolnicza ochroną przed dziką zwierzyną

Jako producent siatki ogrodzeniowej wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, których chcą chronić swoje pola uprawne przed atakującą biegającą, leśną zwierzyną. Produkowana przez naszą firmę siatka rolnicza to konkurencyjna cena i wydajność w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być także stosowana do belowania słomy i siana. Jest to zatem produkt o unikalnych cechach. W naszym sklepie wytwarzamy siatkę o rozmiarze i gramaturze wybranej przez Klienta. Dostosowujemy się do wszelkich potrzeb Klienta i gwarantujemy precyzyjną realizację zamówienia. Siatka rolnicza wytwarzana jest z materiałów o znakomitej jakości, co powoduje, że jest chętne kupowanym produktem.

Zapinki do zabezpieczenia ładunków – praktyczne i trwałe

W trakcie pakowania bardzo ważną rolę spełniają akcesoria, które na końcu zabezpieczają towar przed zniszczeniem, wilgocią i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy polipropylenowe i zapinki do ładunków to ostateczny krok do idealnej ochrony towarów. Stosując taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie wygodę i doskonałą jakość zabezpieczeń. Ze względu na atrakcyjną cenę i znakomitą trwałość, taśmy PP są jednym z najpopularniejszych produktów do pakowania. Oferujemy także zapinki do przypinania ładunków, które trwale mocują każdy rodzaj ładunku na palecie. Dzięki doskonałej wytrzymałości złącza mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie ochrona towaru jest najważniejsze.

Jako producent kapturów foliowych i innych materiałów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie potrzeby naszych Klientów. Troszczymy się o profesjonalne zabezpieczenia ładunków przed zawilgoceniem i zniszczeniem. Od wielu lat oferujemy naszym Klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania w zakresie pakowania. Wykonujemy indywidualne zamówienia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość produktów w najniższej cenie, co sprzyja dalszej współpracy. Zabezpieczenia Twojego ładunku to dla nas priorytet numer 1.

Odwiedź naszą stronę www i wybierz produkt dla siebie: kaptury na palety.