Projektowanie ogrodów eleganckich
13 maja, 2016
Siatka do owijania palet - Siatka do owijarek - Kaptury foliowe
Praktyczne kaptury foliowe na palety
24 lipca, 2016

Przy dokonywaniu wyborów znaczące jest najczęściej pierwsze wrażenie. Oryginalny produkt zachęca efektywnie, stąd też dla przedsiębiorców ważna jest estetyka wykonania i element zaskoczenia. Dobrze dopasowane kolory i niebanalny pomysł, to dwa składniki, które powodują, że dana rzecz zostaje w pamięci konsumentów. Dla nas, jako profesjonalnych grafików, istotne jest, aby wykonywany projekt graficzny był unikatowy i miał to coś, co sprawia, że staje się czymś w rodzaju ikony. W naszym studiu graficznym projektujemy loga oraz logotypy. Przygotowujemy efektowne ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki. Zajmujemy się także projektowaniem stron www zapewniając innowacyjne rozwiązania graficzne i świeże koncepcje na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne dla każdego

W naszym studio grafiki rodzą się nietuzinkowe pomysły i indywidualne projekty graficzne. To także tutaj oferujemy fachowe usługi graficzne. Od logo dla Twojej firmy, przez kompleksowe katalogi reklamowe, aż po grafikę na strony internetowe. Dla nas nie liczy się to czym się zajmujesz – mamy idealne pomysły dla każdego. Mówimy „nie” dla standardowych wzorów. Chcemy, aby projekty graficzne robione dla naszych Klientów były efektowne, wyjątkowe i przyciągające uwagę. Ma za nimi stać niezwykła moc perswazji i znakomite wyczucie gustu. Zapraszamy zatem wszystkich tych, dla których projekty graficzne mają znaczenie.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Kształtowanie marki zaczyna się na poziomie interakcji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależeć będzie nie tylko jego przyszły sukces, ale również znaczenie przedsiębiorstwa. Każda szanująca się marka posługuje się identyfikacją wizualną, która tworzy tożsamość firmy i oddziałuje na kojarzenie firmy przez Kupujących. Identyfikacja wizualna to w głównej mierze logo, którym firma posługuje się wszędzie – w mediach, w internecie, w reklamie. Z takiego względu musi być ono charakterystyczne i oryginalne, aby potencjalni Klienci utożsamiali je tylko z poszczególną marką. Istotny jest wybór czcionki, styl liter i kolorystyka, odwołująca się do danej działalności. Logo firmy umieszcza się na pudełkach, na ulotkach i na gadżetach reklamowych, co powoduje, że ranga firmy rośnie, analogicznie jak zyski. W ten sposób firma zapewnia sobie lepszą komunikację z Klientami i tworzy relacje, nie używając właściwie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnej firm. Cały proces zaczynamy od zaprojektowania oryginalnego logo, które będzie twarzą poszczególnej marki. Tworzymy także projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i folderów. Zapewnimy Twojej firmie większą popularność za pomocą przyciągającej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet jest narzędziem o szerokich możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko osiągalne i to zaledwie w kilku krokach. Aczkolwiek, aby zaistnieć w sieci, każda firma| potrzebuje atrakcyjnej strony internetowej, która będzie jej wizytówką dla szukających danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają wyjątkowe projekty stron www w oparciu o nowoczesne narzędzia graficzne i niekonwencjonalne pomysły. Stawiamy na wygodne rozwiązania i wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Projektowane przez nas strony są wysoce praktyczne i niezwykle estetyczne. Nie podkradamy pomysłów, ani nie wykorzystujemy gotowych wzorców. Cały projekt realizowany jest indywidualnie, co przynosi oryginalne rezultaty. Z naszą pomocą Twoja strona stanie się jedyna w swoim rodzaju.

Kilka słów o naszym studio graficznym

Mimo, że na toruńskim rynku uczestniczymy od niespełna roku, to na koncie mamy już kilka sukcesów. Natychmiast po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie nowoczesnej pracowni graficznej, która będzie urzeczywistniała wszelkie oczekiwania Klientów. Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Macaroni, sklepem z odzieżą CNCPT Concept Store, a także z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas ogromny krok do przodu i szansa na rozwój działalności. Bezustannie uczymy się i badamy branżę graficzną, co umożliwia nam na wykorzystywanie nowatorskich trendów w naszej pracy. Dla naszej firmy, to właśnie świeżość w realizowaniu projektów okazała się kluczem do sukcesu. Dzisiaj jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Mimo, że pracujemy nad wieloma projektami, znajdziemy czas dla każdego Klienta. Również dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje unikalne projekty graficzne. Specjalizujemy się w projektowaniu logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Wykonujemy projekty takie jak identyfikacja wizualna i strony internetowe Wykorzystujemy jedynie własne pomysły, co powoduje, że nasze projekty to pewność oryginalności. Oryginalny styl i wyczucie smaku, to dwie wartości, które okryją Państwo w wszystkich naszych projektach. Zapraszamy do nowoczesnej pracowni graficznej, w której obraz tworzy jakość.