Kursy bezpiecznej jazdy - Jazda defensywna - Prawo jazdy
Zostań kulturalnym kierowcą już dziś
1 marca, 2010
Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Okna PCV – porównanie najlepszych produktów
19 marca, 2013

Przygotowanie urodzin dla dzieci to nie lada wyzwanie. Wydawałoby się, że nasze maluchy nie mają zbyt wygórowanych wymagań, aczkolwiek w kwestii swoich urodzin są przeważnie bardzo nieustępliwe. Nietypowe pomysły są na wagę złota, tak jak interesujące zabawy i grupka przyjaciół, z którymi jubilat spędzi ten niesamowity dzień w roku. Rodzice mogą wybrać, czy zorganizować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy u siebie w domu. Ciekawym pomysłem jest także zorganizowanie imprezy w znanej restauracji, gdzie animatorzy zadbają o rozbawienie dzieci. W internecie możemy znaleźć wiele atrakcyjnych pomysłów na urodzinowe dekoracje, kolorowe torty, czy interesujące zabawy. Dzisiaj jesteś w stanie przy niewielkich kosztach zrobić dla swojej pociechy urodziny jak z bajki. Jeśli przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka zbliża się się dużymi krokami, a Ty wciąż nie wiesz co zrobić, przeczytaj nasz poradnik po urodzinowych atrakcjach. Opisujemy najciekawsze rozwiązania na urodziny i najnowsze trendy dla rodziców.

Jak zorganizować urodziny dla dzieci w domu?

Możliwości na zrealizowanie urodzin dla Twojego dziecka w domu są potężne. Niezbędna jest szczypta wyobraźni, odpowiedni moment i para rąk do pracy. Obecnie urodziny dla dzieci jesteś w stanie zorganizować sama, gdyż wiele sklepów sprzedaje gotowe produkty. W sieci odszukasz wiele pomysłów na kolorowe ozdoby do domu, słodkie potrawy dla najmłodszych i niczym nieograniczone zabawy. Lecz nie wszystko na raz. Pomyśl co Twoje dziecko uwielbia najmocniej na świecie. Czy interesuje się historią? Czy marzy by zostać archeologiem, lub biologiem?Czy może lubi spędzać czas w kinie? Dobranie motywu przewodniego imprezy urodzinowej do zainteresowań Twojej pociechy to połowa sukcesu. Przygotuj zabawy pod względem hobby Twojego dziecka i kup fajne nagrody. W końcu każdy lubi małe prezenty. Zastanów się jak udekorować stół dla gości i jakie przekąski przygotować. W znanych sklepach z artykułami papierniczymi znajdziesz kolorowe kubki, talerzyki i serwetki, które po zakończonym przyjęciu możesz zutylizować, zaoszczędzając czas na sprzątaniu. Znajdź w swojej miejscowości sklep oferujący kostiumy na wynajem, lub sama przygotuj kilka ciuszków, w których dzieci poczują się jak w bajce. W takim razie co z dekoracją pomieszczeń? Jeśli masz dostęp do kartonów, jesteś w stanie błyskawicznie zbudować pałac dla księżniczek, lub wyścigówkę dla małych kierowców. Pamiętaj tylko, że przygotowanie dekoracji zajmuje trochę czasu, więc w miarę możliwości nie zostawiaj ich na ostatnią chwilę. Przygotowanie urodzin dla dziecka w mieszkaniu to mniej kosztowna opcja. Jeżeli jednak masz większe możliwości finansowe i nie nie znajdziesz chwili by zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci w domu, najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw, czyli dlaczego warto oddać organizację urodzin specjalistom.

W dużej części sal zabaw zbudowana została instalacja, w której dzieci odkryją takie atrakcje jak baseny z kulkami, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, czy mini paintball. Każda sala zabaw ma w swojej ofercie również tematyczne sale urodzinowe, z których można wybrać tą najbardziej pasującą do zainteresowań malucha. Ogromnym atutem zrobienia urodzin dla dziecka w sali zabaw jest fakt, że rodzice mogą przez cały dzień odpocząć, lub zrobić to na co od dawna mają ochotę. W sali zabaw zatrudnieni są animatorzy, którzy gwarantują maluchom miłe spędzenie czasu i bezpieczeństwo. Opracowują oni plan urodzin, który jest dokładnie omawiany z Klientem. Podczas imprez urodzinowej przeprowadzają wszelkie zabawy i bacznie obserwują zgromadzone w sali dzieci. Przeważnie każda sala zabaw wyposażona jest w kawiarnię, lub mini kuchnię, oferującą smaczne przekąski dla dzieci. Jeżeli nie ma ona dostępu do kuchni, zazwyczaj proponuje potrawy z współpracującej z nią firmy. Organizując urodziny dla dzieci w sali zabaw możesz być pewna kompleksowej i fachowej obsługi przyjęcia. Takie ośrodki zapewniają najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa, dlatego też nie musisz się martwić o komfort swojego dziecka i jego gości.

Przykładowe zabawy urodzinowe

Propozycji zabaw urodzinowych jest bardzo wiele. Możesz zaczerpnąć z klasycznych rozrywek, takich jak chowany i ganiany, lub unowocześnić nie co przyjęcie, organizując rewię mody dla dziewczynek, lub morską wyprawę dla chłopców. Wszystko uzależnione jest od tego, czym Twoje dziecko się pasjonuje. Jeśli Twoja córka uwielbia oglądać bajki o księżniczkach, zorganizuj dla niej imprezę taneczną w sali balowej. Dziewczynki i chłopcy mogą przebrać się w kostiumy rodem z średniowiecza, oczywiście wypożyczone. Używając kartonu, lub strojąc wnętrze swojego salonu, stwórz komnatę balową na miarę średniowiecznych pałaców. Naucz dzieci tańczyć i po prostu puść muzykę. Maluchy na pewno sobie poradzą. Możesz także przygotować
poszukiwania utraconego pantofelka, na podstawie zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców najlepiej jest zorganizować zabawy w stylu Indiana Jones. Wymyśl legendę i wydrukuj dla każdego z swoich gości mapę skarbów. Ukryj skarb w własnym ogródku, domu, czy w lesie. Możesz zorganizować podchody, w trakcie których dzieci będą wypełniać kolejne zadania, pomagające im w dotarciu do celu. Dla trochę starszych dzieci przygotuj zabawę w geocaching. Wystarczy ukryć w jakimś miejscu dany przedmiot i wprowadzić jego współrzędne w urządzenie gps. Urządzenie poprowadzi dzieci do celu, a one spędzą czas aktywnie. Dobrym rozwiązaniem jest także magiczny spektakl, podczas którego dzieci nauczą się kilku karcianych sztuczek.

Co jest zatem dla Ciebie odpowiednie – sala zabaw, czy urodziny dla dzieci w domu? Nie zapominaj, że tutaj liczy się zadowolenie Twojego dziecka. Jeśli dokładnie przygotujesz się na jego urodziny, nie będzie ważne czy zrobione są one w domu, czy w profesjonalnej sali zabaw.

Jeżeli jednak sala zabaw jest dla Ciebie korzystniejszym rozwiązaniem, wejdź na stronę www sali zabaw w Poznaniu. Od wielu lat organizujemy urodziny dla dzieci tych młodszych i nie co starszych. Gwarantujemy fachowych animatorów, wspaniałe rozrywki i smaczne jedzenie. Zapewniamy, że Twoje maleństwo długo będzie pamiętać o swoim przyjęciu urodzinowym!

Żeby przejść na naszą stronę kliknij tutaj: sala zabaw Poznań.