oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Nowoczesne oświetlenie kuchni
29 października, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Zabiegi regeneracji włosów
4 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Złamałeś klucz do swojego auta?

Nieraz zdarza się, że przez nieuwagę bądź pośpiech zgubimy kluczyki od auta na bocznym siedzeniu albo przełamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji warto umówić się z fachowcem niż pytać o radę osoby postronne. By uruchomić drzwi do auta, potrzebna jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza typowe ślusarstwo. Nie planujemy ponadto czekać na specjalistę przez parę godzin. Zatem dobrym rozwiązaniem jest zawiadomienie firmy, która takimi potrzebami zajmuje się na co dzień. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce w telefonie wyrażenia „otwieranie samochodu Gorzów czy „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” i odszukać stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalność. Możemy w prosty sposób odbezpieczyć każdy zamek wszelkich marek, modeli oraz roczników, także tych z systemem podwójnego ryglowania. Co więcej:

 • usuniemy połamany klucz z kanału zamka
 • naprawimy bądź wymienimy zamek samochodowy i stacyjkę na nowe
 • zregenerujemy zepsuty albo powłamaniowy zamek
 • zregenerujemy stacyjkę – powłamaniową bądź zniszczoną
 • dorobimy klucze do samochodu
 • dobierzemy stacyjkę bądź zamek pod funkcjonujący klucz
 • uruchomimy auto, do którego posiadacz zgubił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Co robić w takiej sytuacji?

Odbezpieczanie drzwi od pojazdu przez naszego eksperta może potrwać od kilku chwil do kilku minut. Jest ono zupełnie bezawaryjnie. Inaczej mówiąc – praktycznie w ogóle nie pozostawi żadnych znaków, żadnych niedociągnięć. Należność za otwarcie samochodu jest omawiana indywidualnie oraz uzależniona jest od wariantu, w jaki został zepsuty zamek, miejsca, w jakim znajduje się auto oraz marki, modelu i rocznika. Nasz ekspert będzie posiadał ze sobą uprawniony sprzęt, za pomocą którego jest możliwa naprawdę błyskawiczna pomoc. Warto mieć na uwadze, iż wytwórcy aut projektują coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej nie powinniśmy w pojedynkę próbować przedostać się do środka albo używać rzeczy zlokalizowanych się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne części zamienne, które mogą być wykorzystane do reperacji lub wymiany zamka.

Jeżeli zamek nie działa w zadowalający sposób, prawdopodobnie oznacza to, iż za bardzo zatarły się krawędzie kluczyków oraz zapadek (są zamontowane w zamku). Jeśli wymienimy je na nowe, zamek będzie funkcjonował jeszcze przez wyjątkowo długi czas – co najmniej parę lat. Istotniejszym problemem są dysfunkcje mechaniczne powstałe w efekcie próby wtargnięcia do pojazdu. Mino, iż na zewnątrz może to wyglądać koszmarnie, takie zamki da się naprawić! Dopiero w takiej sytuacji, gdy zamek jest połamany, powinno się go wymienić na nowy i zaadaptować do posiadanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje również zmianę obudowy do pilota i klucza oraz zmianę mikro wyłączników (microswitch). Co więcej nasz fachowiec może przenieść transponder z zepsutego klucza do innego. W związku z tym uda się uniknąć programowania następnych kluczy.

Gdy nie możemy wejść do mieszkania…

Odbezpieczamy, wymieniamy lub usprawniamy dowolny typ zamka. Także od skrzynki pocztowej, jak i te niezwykle wyszukane – od sejfów. Odblokowujemy drzwi od mieszkań, domów, biur, składów i innych pomieszczeń użytkowych w pewny, doświadczony i szybki sposób. Praktycznie w ogóle nie ucierpią przez to ani drzwi ani futryny.

 • usprawnimy albo wymienimy zamki w drzwiach w sytuacji wtargnięcia, usterki lub dewastacji
 • umieścimy pomocnicze zamki w mieszkaniach
 • odblokujemy sejf bądź kasę pancerną
 • oferujemy profesjonalną ochronę oraz przegląd zamków w sejfach i kasach pancernych
 • poradzimy w zakresie ubezpieczania mieszkań, domów oraz najrozmaitszych pomieszczeń przed włamywaczami
 • poradzimy ponadto w obszarze ubezpieczeń automatycznych, niezastąpionych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto nam powierzyć awaryjne otwieranie zamków?

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnieni są tylko doświadczeni specjaliści, którzy legitymują się stosownymi uprawnieniami, kursami i szkoleniami prowadzonymi przez znanych producentów zamków i innych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy innowacyjne urządzenia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. porysowany) żaden zamek czy futryna drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w dni wolne od pracy (święta). Zapewniamy natychmiastowy dojazd natychmiast po odebraniu zgłoszenia o usterce. Świadczymy pomoc w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Baczyna-Santocka, Karnin, Nowy Dwór, Wieprzyce, czy Zieleniec oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Kostrzyna nad Odrą, Myślibórz, Skwierzyna, Drezdenko, Baczyna, Wieprzyce, Jasieniec, Ulim, Deszczno, Wawrów, Santocko,czy Różanki Szklarnia.

Szczegóły oferty możesz znaleźć pod linkiem – Awaryjne otwieranie