Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Depilacja laserem medycznym ramion
6 marca, 2016
Salus – odszkodowania za wypadek drogowy
14 kwietnia, 2016

Żadna impreza nie obejdzie się bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od wielu lat obsługuję takie imprezy jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Zawsze zgromadzeni goście bawią się do białego rana przy granych przeze mnie utworach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, do którego podchodzę bardzo indywidualnie. Jako DJ dam z siebie wszystko, aby Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju.

DJ na osiemnastki.

Osiemnastka to wyjątkowa okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy plan imprezy, dobierając muzykę do jego upodobań. W dniu imprezy dostarczam zabawne akcesoria i sprzęt muzyczny, oraz dawkę pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich potrzeb oferuję konkurencyjne ceny i znakomite wrażenia.

DJ na wesela.

Każde wesele to impreza pełna wzruszeń i pozytywnych emocji. Najważniejszy jest pierwszy taniec Pary Młodej, w trakcie którego cieszą się oni swoim szczęście w towarzystwie gości i swoje ulubionej piosenki . jako DJ wiem, że organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od rozsadzenia gości, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Dzięki bogatemu doświadczeniu scenicznemu mam możliwość zorganizowania balu studniówkowego na najwyższym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostarczeniem profesjonalnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a studniówkę będziecie wspominać miło przez długi czas.

Dj na imprezy dla firm.

Organizacja imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od miejsca i czasu, będę w stanie poprowadzić całość imprezy, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Umiejętności konferansjerskie i znajomość rynku muzycznego to jedne z moich największych zalet. Mieszając je z dobrą muzyką, będę w stanie zorganizować dla Was imprezę firmową na najwyższym poziomie.

Moją przygodę muzyczną rozpocząłem jeszcze w liceum. Od tamtej pory minęło już sporo lat, w trakcie których, zdobyłem bogate doświadczenie na scenie klubowej i w organizacji imprez takich jak: osiemnastki,, studniówki, wesela i imprezy firmowe dla wielu Klientów. Jako DJ mam nie tylko dobry słuch, ale także gust muzyczny. Potrafię dostosować się do typu imprezy i rozbawić każdego, kto stanie mi na drodze. Jestem Dj’em którego szukasz.

Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie internetowej – DJ na wesele