Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Szeroki wachlarz produktów tylko w angra art
19 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Czym są akty notarialne i ile kosztuje ich sporządzenie?
21 października, 2016

Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

”Kaczka, znosząca jajka zachowuje się spokojnie. A co robi kura? Gdacze, jak najgłośniej! Pytanie: na jakie jajka większy popyt?” (U. Werner, „Reklama”)

Nasza agencja reklamowa istnieje dopiero od 2015 roku, ale promocją i jej oddziaływaniem na zachowania konsumentów pasjonowaliśmy się już zdecydowanie wcześniej – od około 2005 roku. Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu, zdobywanemu wraz z następnymi nietuzinkowymi projektami, pozyskaliśmy uznanie i serdeczność wielu spółek. Co istotne – nieustannie z nimi współdziałamy i radujemy się z naszych rezultatów. Do naszej firmy należą czterej eksperci, którzy są w stanie zorganizować każdy specyficzny projekt lub zmodyfikować wcześniej istniejący. Świat promocji dynamicznie się rozwija, natomiast my musimy dotrzymać mu kroku. Stąd też inwestujemy w aparaturę znakomitej jakości, bierzemy udział w profesjonalnych przeszkoleniach oraz zapoznajemy się z bieżącymi technikami. Aktywnie wspieramy ekipę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o tak ważnej dzisiaj inicjatywie filantropijnej. Dzięki opracowanej przez naszą firmę reklamie klient może wyłonić akurat Wasz wyrób albo usługę spośród wielu możliwości.

Terminowe realizowanie oklejania aut dostawczych

Zajmujemy się rzetelnym konstruowaniem reklamy na folii i oklejaniem nią samochodów osobowych, dostawczych, zawodowych (przykładowo. lawet, ciężarowych lub autobusów), wystaw sklepików każdej specjalności, barów i lokali komercyjnych, tabliczek i afiszów. Oklejamy obiekty przy użyciu różnorodnych wariantów folii m.in. translucentnych do podświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych czy mrożonych. Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, zatem na starcie omawiamy z Odbiorcą dwie istotne kwestie: 1) surowiec, z jakiego ma być skonstruowana reklama, 2) metodę oklejania. Wykorzystujemy jedynie preparaty i akcesoria słynnych firm, np. Avery – Surface cleaner. Warto nadmienić, że naklejana reklama jest nie tylko przekaźnikiem informacji, ale dodatkowo oszczędza lakier przez negatywnymi czynnikami fizycznymi (zarysowania albo mętnienie). Aby obejrzeć jak wyglądają oblepione folią autobusy najlepiej wprowadzić w wyszukiwarkę, np. „oklejanie Białystok” lub „oklejanie samochodów Białystok”. Jeżeli chodzi o pokrywanie witryn, to można wybrać laminowanie, oczkowanie bądź kołnierz. Tworzymy reklamy m.in. na siatkach mesch oraz tkaninach winylowych.

Kasetony reklamowe jednostronne i dwustronne

Nasz zespół zajmuje się dodatkowo produkowaniem kasetonów reklamowych w formie jednostronnej bądź dwustronnej. Mocuje się je na ścianie, przy ścianie lub na słupie. Ogólnie rozróżnia się trzy warianty kasetonów: wytworzone z profilu aluminiowego, z dibondu oraz z licem winylowym. Pierwsze wymienione wytwarza się z aluminiowych ścianek, które mogą mieć 10,14 albo 17 cm. Część przednia kasetonu to przezroczyste tworzywo sztuczne. Na nim umieszcza się zamówioną przez Kontrahenta grafikę, przykładowo. z folii. Jeśli postanowi zamówić kaseton jednopłaszczyznowy, to reklama będzie położona na pojedynczej stronie, natomiast na przeciwległej będzie zauważalna ocynkowana blacha. Na szczególną uwagę zasługują kasetony reklamowe z dibondu, inaczej ze specyficznego surowca kompozytowego. Od kasetonu z profilu aluminiowego odróżnia go przede wszystkim atrakcyjność wykonania. Właściwie nie widać połączeń między brzegami i częścią frontalną. Płaszczyzna wizualna powstaje z wyfrezowanych wykrojów, które później podkleja się farbowanym tworzywem. Ostatni typ kasetonu reklamowego – z licem winylowym – jest instalowany przeważnie na elewacjach sporych galerii kupieckich lub sporej wielkości słupach reklamowych. Z materiału winylowego można wykonać doprawdy okazałe kasetony, których długość sięga nawet 200 metrów. Dzięki temu niepowtarzalnemu materiałowi można zaprojektować choćby najbardziej trudne grafiki. Prócz wyszczególnionych wariantów nasza firma zajmuje się ponadto tworzeniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ oraz liter przestrzennych. Te ostatnie opracowuje się w formie tekstów przestrzennych lub logotypów, które są rozświetlane diodami LED. Można je wykonać z takich surowców jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV i taśma aluminiowa. U nas pracują tylko wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy i elektrotechnicy. Wszyscy posiadają odpowiednie do specjalizacji uprawnienia.

Reklama świetlna – banery i neony

W naszej firmie można opracować wraz z konsultantami nieszablonowe rodzaje reklam świetlnych, m.in. banery oraz neony. Te pierwsze cieszą się od lat niesłabnącą popularnością, gdyż posiadają imponujące rozmiary. W prosty sposób skupiają wzrok przypuszczalnych odbiorców, nie można przejść koło nich obojętnie. Przeważnie produkuje się je z materiału winylowego, niebywale niewrażliwego na złe czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner rozszerza się na wcześniej uformowaną konstrukcję lub przyczepia do oddzielnych uchwytów przyczepionych do budynku. Ich ważną zaletą jest możliwość umieszczenia w miejscu niedostępnym dla odmiennych wariantów reklam. Mogą mieć każdą długość i szerokość – hamuje je jedynie powierzchnia przystępnej na budynku powierzchni. Reklama świetlna w postaci neonu jest identycznie ciekawa. Ekscytuje przechodniów wyjątkowym połączeniem kolorów. Nasza ekipa jest w stanie zaspokoić pragnienia nawet niezwykle wymagających Nabywców i opracować kompozycje z rur niemalowanych, farbowanych w masie bądź proszkowanych. Gwarantujemy długą żywotność, dostrzegalność ze znacznych odległości oraz ciekawy wygląd.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Oklejanie Białystok