Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka PUR – nowoczesne metody ociepleń
15 października, 2016
Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe
Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych
19 października, 2016

Szeroki wachlarz produktów tylko w angra art

Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli

Nowoczesne uchwyty meblowe

Sprzedawaniem uchwytów, gałek i różnych przyborów meblowych zajmujemy się od 1990 roku. W naszej ofercie przedstawiamy wyroby znanych firm – AMIG, NOMET, SOPUR, ESTAMP oraz Bosetti – Marella. Od 2006 roku sprowadzamy akcesoria oraz preparaty chemiczne do tworzenia oraz konserwacji zarówno klasycznych, jak również nowoczesnych sprzętów domowych. Zaczepy do sprzętów zrobione są z emalii, mosiądzu, skóry naturalnej bądź żelaza. Mogą być także platerowany srebrem lub złocone. W naszym sklepie internetowym można odnaleźć wielokształtne uchwyty meblowe: ceramiczne, do kabin prysznicowych, do sprzętów dla dzieci, typu „muszelka”, eleganckie, ultranowoczesne, współczesne MODERNO, o znacznym rozstawie, z kamieniami Swarovskiego, ekskluzywne i wpuszczane. Pierwszy rodzaj wytworzony jest z odpowiedniej jakości ceramiki oraz udekorowany jest, przykładowo. zachwycającym malowidłem albo wzorem. Uchwyty do szklanych drzwi umieszcza się w kabinach prysznicowych. Złącze dwóch przeciwległych gałek jest chromowane i wykończone „na wysoki połysk”. Zaczepy meblowe stylowe można ulokować na dawnych meblach, co na pewno doda im wdzięku. Z kolei współczesne będą odpowiednie tak naprawdę do wszelkich nowoczesnych sprzętów, przykładowo. dwubarwnej komody na kółkach. Posiadamy szeroki wybór takich zaczepów, które wpasują się w jakiekolwiek miejsce i są proste w montażu. Uchwyty współczesne MODERNO są znakomite nie tylko w „śmiałych” pomieszczeniach o mocno „konkretnym” wystroju. Są praktyczne, natomiast prostolinijność wykonania nadaje im temperamentu. Te o szerokim rozstawie można z powodzeniem zamontować, np. na szafkach kuchennych. Imaki wprowadzane odróżniają się staromodnym wizerunkiem i tym, że mają metalowe obramowanie. Instaluje się je przy użyciu śrubek. Zwłaszcza do damskich pomieszczeń zostały wykonane uchwyty z kryształkami Swarovskiego, które wspaniale iskrzą, gdy pada na nie światło. Tu można wybrać klasyczny uchwyt bądź kryształowy wisiorek.

Gałki do mebli i inne akcesoria meblowe

Jeśli chodzi o gałki meblowe to można przebierać pośród sporej ilości rodzajów stworzonych z ceramiki, marmuru włoskiego, kryształu oraz kryształków Swarovskiego. Na pewno atrakcyjnie będą eksponowały się gałki w formie kwiatów lub kul z kryształu. Dla Kontrahentów doceniających wyjątkowy, bardziej zdecydowany temperament pomieszczenia polecamy także gałki do mebli z marmuru włoskiego. Na opracowanej przez naszą firmę stronie można wyszukać ponadto inne akcesoria meblowe: ćwieki osłaniające, narożniki do skrzyń, ramki do opisów, rygle i taśmy do skrzyń. Ponadto specjalizujemy się w dostarczaniu kapiteli drewnianych i z pyłu drzewnego, kluczy do sprzętów domowych, kołatek, kół i zakończeń nóg, listw z drewna rzeźbionych, listw oraz wstęg mosiężnych, listw intarsjowanych, nóg drewnianych, wzorów drewnianych ręcznie rzeźbionych, dużych ornamentów z miału drzewnego, ozdobników mosiężnych, szyldów do mebli, wsporników do półek, wieszaków ubraniowych, zamków, zasuw, zatrzasków, zawiasów oraz złącz do łóżek.

Profesjonalne dorabianie kluczy

Zajmujemy się też zawodowym dorabianiem przeróżnych modeli kluczy, np. do domu, auta (szyfrowane oraz z pilotem), sejfów, motorów, przyczep, maszyn rolniczych i budowlanych. Świadczymy dodatkowo pomoc w awaryjnym otwieraniu domów (mieszkań) i samochodów, montażu zabezpieczeń automatycznych w przedsiębiorstwach oraz domach, projektowania systemu klucza Master Key, montażu, pielęgnacji oraz wymiany wkładek i zamków, dorabianie wkładek do istniejącego kodu, fachowe poradnictwo w obszarze wyboru optymalnego zamka, drzwi (z możliwością montażu). Jesteśmy w stanie zrealizować także wszystkie usługi niestandardowe. Jeżeli zainteresowała Cię oferta dorabiania kluczy wpisz w wyszukiwarkę, przykładowo słowa „dorabianie kluczy Białystok”.
Jeśli ktoś złośliwy zakleił zamek do Twoich drzwi bądź włożył do nich jakiś inny przedmiot – zgłoś się do nas! Być może ominie Cię wymiana całego zamka na nowy, a usterkę da się szybko usunąć.

Chemia dla konserwatorów, lakiery i bejce

Na naszej stronie internetowej można znaleźć specjalistyczne produkty do remontu mebli – rozpuszczalnik do szelaku biały, szelak indyjski naturalny bielony, szelak indyjski naturalny lemon, szelak indyjski naturalny rubin oraz szelak indyjski naturalny rubin ciemny. Dodatkowo posiadamy duży wybór pałeczek szelakowych oraz fornirów. Do mebli drewnianych znakomicie nadają się bejce na bazie spirytusu, oleje regenerujące do drewna, żywica (np. benzoesowa), oleje wazelinowe, asfalt syryjski, bejca wodna w proszku, lakierobejca, artykuły do usuwania zanieczyszczeń z miedzi i mosiądzu, zmywacze do wosków, cyklina w oprawie drewnianej, olej do politury oraz wiele innych materiałów. Jeżeli chodzi o ochronę sprzętów domowych drewnianych to sugerujemy bejce i lakiery tylko pierwszorzędnych firm. Bejce wykorzystuje się do malowania drewna na konkretny kolor, dzięki czemu stają się mniej dostrzegalne różnice koloru powierzchni. Wnikają głęboko, jednak pozostawiają widoczne tzw. „słoje” świadczące o liczbie lat ściętego drzewa. Zawsze dostosowuje się ją do odcienia drewna. Lakier natomiast ma za zadanie chronić drewno i nadaje mu wyjątkowy blask. Lakierobejca oznacza lakier z barwnikiem, który doskonale nadaje się do wykonanych z pełnowartościowego drewna sprzętów domowych w budynku.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Dorabianie kluczy Białystok