pożyczki przez internet - pożyczki online w 15 minut - pożyczka w 24h
Jak wziąć pożyczkę przez internet?
14 listopada, 2016
Instalacje biogazowe biogazownie pochodnie do spalania biogazu odgazowanie składowiska odpadów
System pozyskiwania czystej energii
23 listopada, 2016

Wynajem dymu ciężkiego Warszawa

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy razem myślicie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele padną z wrażenia i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej magią, uwielbieniu w oczach najdroższych wam osób oraz swoich? Jeżeli Wasza odpowiedź jest pozytywna, niewątpliwie potrzebujecie wytwornicy malowniczych chmur.

Ślub jest jednym z najistotniejszych momentów w życiu – nie można tego zakwestionować. Calutkie przygotowania muszą być idealnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, bo nikt nie chce przeżyć w takiej chwili jakichkolwiek uciążliwości powiązanych, m. in. z nietaktem podchmielonego dj’a, „odrapanym” tortem weselnym czy nienasyconymi gośćmi z powodu braku posiłków. Jeżeli zdecydowaliśmy się na dj’a, musimy trochę wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jakie są nasze oczekiwania w trakcie tej niezwykłej okazji, podpisać umowę (która obejmuje wszystkie drobiazgi), kontynuować z nim kontakt telefoniczny (najlepiej, gdyby był przystępny przez całą dobę) i co równie istotne – uzgodnić z wyprzedzeniem plan przyjęcia. Idealnie jest jeśli pojawi się on na nim o wiele wcześniej, aby zorganizować wszystkie atrakcje. Rzetelny dj nie tylko zadba o bogatą scenerię muzyczną, lecz także poprowadzi całą uroczystość uzupełniając ją różnorodnymi grami, tańcami integracyjnymi i niewątpliwie odpowiednią dozą humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

Aby oficjalny taniec nabrał oryginalnego charakteru, powinniśmy zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy świętować w gęstych, zniewalających chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Funkcjonowanie wytwornicy polega na chłodzeniu dymu, a dalej przesuwaniu go w stronę podłoża. W urządzeniu musi znajdować się pokruszony lód lub wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu zaznaczy większość efektów świetlnych oraz spowoduje, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeśli szukamy takiego przyrządu na własne wesele, wystarczy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na organizatora oprawy dźwiękowej można liczyć na cudowny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można też wpisać w wyszukiwarkę wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” i wyszukać w efektach oferty wynajmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelakiego rodzaju imprezy okolicznościowe, przykładowo:

  • zabawy taneczne
  • imprezy klubowe, np. z okazji halloween itd.
  • przyjęcia prywatne, przykładowo „domówki”
  • bankiety biznesowe, przykładowo w wynajętym lokalu
  • przyjęcia noworoczne
  • wesela w plenerze
  • bale maturalne
  • inne imprezy okazjonalne, które wymagają niepowtarzalnej oprawy wizualnej oraz muzycznej

Oprócz tajemniczych chmur przemieszczających się podczas uroczystości możemy zaznajomić się z propozycją wytwarzania syntetycznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti bądź wyrzutni i działek CO2. Jeśli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych często dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, by otrzymać piękny efekt „migocących” baniek. Zaś sztuczny śnieg doskonale nadaje się na potańcówki w domu, w lokalu czy barze. Można go używać przez pełen rok, bez względu na to czy temperatura na zewnątrz sięga +25 bądź -25 stopni. Świetnie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na dyskotekach typu „Piana Party” natomiast naczelną pozycję będzie miała wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w dyskotekach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach bądź koncertach.

Wynajem wytwornicy dymu

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najkorzystniejszym zabiegiem na „zakamuflowanie” wszystkich defektów, które powstają w trakcie tańca. Chmury przesłonią cały parkiet razem z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Nie będzie więc widać, np. gdy któreś z was nadepnie towarzyszowi na stopie. Rodzina i przyjaciele oniemieją z wrażenia, a ich oczy będą skierowane wyłącznie na Wasze radosne twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu nabyć dymownicę oraz zapoznać się z jej obsługą. Jeśli zależy Wam jednak właśnie na tym jednym „tańcu w chmurach”, należałoby ją pożyczyć wraz z ekipą. Nie będziecie musieli niepokoić się, jeśli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Zazwyczaj wypożyczający dołącza do niej specjalny roztwór, który jest w cenie wynajęcia. Warto wspomnieć, że w zastępstwie standardowych kostek lodu (takich, które wsypujemy do napojów alkoholowych) lepiej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Primo – jest dużo skuteczniejszy, Secundo – zapewnia niewspółmiernie piękniejszy skutek, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest wysoki i stanowi około 150 – 250 zł. Pamiętajmy, żeby zapytać wypożyczającego czy użyczy nam oryginalne urządzenie. Lepiej wcale nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, albowiem nie zdobędziemy takiego wyniku na jaki liczymy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa